Slušate: Noć uz Naxi

Pesma: Riblja čorba - Jedino moje

Noć uz Naxi
Naxi Radio
  • Poslednjih 5 pesama
    1. Riblja čorba - Jedino moje
    2. Toše Proeski - Da l' si sretnija
    3. Zana - Ozenices se ti
    4. Severina - Pogled ispod obrva
    5. Cacadou Look - Kao pjesma
  • Beograd Uzivo
  • Propuštene emisije
    Ostale emisije
    1. Boris Režak - Cetvrtak - Mojih 50
    2. 3. jul - 1 - Dodir noći
    3. 3. jul - 2 - Dodir noći
    4. 3. jul - 3 - Dodir noći
    5. Boris Režak - Sreda - Mojih 50
  • Preporučujemo
    Rustična pita sa borovnicama Rustična pita sa borovnicama

    Pita sa borovnicama je izuzetno sočan i ukusan desert koji često nepravedno ostaje po strani. A upravo sada je pravo vreme da ga napravite – sezona borovnica je u punom jeku, pa iskoristite ovo zdravo i osvežavajuće voće dok ga ima u izobilju!

    Fantastični lešnik mafini! Fantastični lešnik mafini!

    Ljubiteljima mafina posebno će se dopasti fantastična kombinacija lešnika i čokalade. Ako imate dovoljno vremena probajte da pripremite ovaj slatkiš već danas.

  • Zdravlje
    Kako pravilno koristiti repelent protiv komaraca i kako sprečiti ujede? Kako pravilno koristiti repelent protiv komaraca i kako sprečiti ujede?

    Ujedi komaraca nisu samo neprijatni i dosadno svrbe – oni mogu predstavljati ozbiljan zdravstveni rizik kada putujete u određene delove sveta. Malarija, denga, zika i žuta groznica samo su neke od bolesti koje ovi insekti prenose, a koje mogu izazvati ozbiljna, pa čak i smrtonosna oboljenja.

    Tajna kvalitetnog sna možda se jednostavno krije u konzumaciji voća i povrća! Tajna kvalitetnog sna možda se jednostavno krije u konzumaciji voća i povrća!

    Kvalitetan san je ključan za zdravlje, a najnovija istraživanja pokazuju da bi jedan od najlakših načina da spavamo bolje mogao da se krije u tanjiru prepunom voća i povrća.

  • Naxi aplikacija radio 2
  • Putovanja
    Indijski mauzolej proglašen najlepšom građevinom na svetu Indijski mauzolej proglašen najlepšom građevinom na svetu

    Časopis Time Out nedavno je objavio listu najimpresivnijih građevina na planeti, a na samom vrhu našla se čuvena građevina koju mnogi smatraju pravim čudom arhitekture – Tadž Mahal u Agri, Indija.

    Jedan od najpopularnijih evropskih gradova za vikend putovanja uvodi zabranu alkohola Jedan od najpopularnijih evropskih gradova za vikend putovanja uvodi zabranu alkohola

    Od srede, 25. juna, Porto je počeo sa primenom zabrane prodaje alkohola za konzumaciju na javnim mestima u večernjim satima – evo šta to znači za noćni život u ovom portugalskom gradu.

  • Preporučujemo
    Rashladite se i bez klime: Ovo su sjajni trikovi da preživite vrućinu! Rashladite se i bez klime: Ovo su sjajni trikovi da preživite vrućinu!

    Toplotni talasi mogu značajno da otežaju svakodnevni život, posebno kada ste primorani da boravite u zatvorenom prostoru bez mogućnosti rashlađivanja klima uređajem - bilo da ga nemate ili vam jednostavno ne odgovara.

    Uštedite vreme: Pametni trikovi za uredan dom bez celodnevnog sređivanja Uštedite vreme: Pametni trikovi za uredan dom bez celodnevnog sređivanja

    Da bi dom bio uredan, nije neophodno da svakog dana provedete sate u čišćenju. Dovoljno je da svako jutro odradite nekoliko jednostavnih koraka, i već time možete izbeći da vas po povratku s posla dočeka nered koji vam oduzima energiju.

  • Kursna lista
    Kupovni Srednji Prodajni
    EUR 116.36 117.18 118.00
    CHF 124.59 125.47 126.35
    USD 98.69 99.39 100.08
  • Povezani članci
  • Kraj avgusta u CineStar bioskopima uz blokbastere i koncertne filmove!

    Kraj leta u CineStar bioskopima obeležiće dugo očekivani blokbasteri i koncertni filmovi: “Seventeen Tour”, “Vrana” i “Borderlands”.




    20-08-2024 | 13:23 | Autor/Izvor: Naxi media, Pro PR

    Foto: Bigstock, lolostock


    Već 21. avgusta svi obožavaoci K-pop pravca mogu uživati u ekskluzivnom koncertnom filmu grupe SEVENTEEN u 4DX formatu: “Seventeen Tour (Follow Again To Cinemas)” sa početkom u 19.00 u Beogradu (Ada Mall) i u 19.30 u Novom Sadu (Big).


    Za ove događaje vlada veliko intreresovanje, a na raspolaganju su i dodatni termini za 24. avgust.


    Ponovo ispisujući istoriju na svakom koraku, prvi SEVENTEEN-ov koncert na stadionu Svetskog prvenstva u Seulu i bis turneja [SEVENTEEN TOUR ‘FOLLOW’ AGAIN TO SEOUL] ovog avgusta dolazi na velika platna širom sveta. Od željno iščekivanih nastupa sa svih 13 članova do premijere singla “Maestro”, film beleži ove nezaboravne trenutke kinematografskim kamerama iz više uglova, obezbeđujući impresivno iskustvo.


    Koncertni film počinje snažnim dnevnim nastupom koji prelazi u događaj prepun raznovrsne muzike. Kulminirajući pod noćnim nebom osvetljenim svetlećim štapićima, film beleži postojanje rekordnog devetogodišnjeg nasleđa grupe SEVENTEEN.


    Čuveni naslov “Vrana” (Crow ) stiže u CineStar bioskope 22.8. u okviru CineFan događaja u Beogradu (Ada Mall), Novom Sadu (Big), Pančevu (Big) i Zrenjaninu (Big) sa početkom u 19 časova. Ovaj dugo očekivani rimejk može se pogledati u 4DX formatu, a najsrećnije posetioce očekuju originalne majice iz filma i pokloni brenda Top Hirurški Čelik, koji će posetioce iznenaditi sa nakitom od nerđajućeg čelika.


    U ovom akcionom ostvarenju Bil Skarsgard preuzima legendarnu ulogu u rimejku kultnog trilera snimanog prema stripu Džejmsa O’Bara. Srodne duše Erik (Skarsgard) i Šeli (FKA Tvigs) brutalno su ubijeni kada ih sustignu demoni njene mračne prošlosti. Dobivši priliku da spasi svoju pravu ljubav tako što će se žrtvovati, Erik kreće u potragu za nemilosrdnom osvetom i njihovim ubicama, prolazeći kroz svetove živih i mrtvih kako bi ispravio pogrešno.

    U poslednjoj nedelji avgusta, 28.08, sve ljubitelje gejminga i dinamičnih filmova očekuje novo CineFan veče, pretpermijera filma “Borderlands”, sa početkom u 19.00 u Beogradu, Novom Sadu, Pančevu i Zrenjaninu.

    Ovaj film snimljen je po poznatoj video igri, a najsrećnije posetioce očekuju brojni pokloni gejming opreme (White Shark je darodavac), kao i majice iz filma. “Borderlands” je najbolje doživeti u 4DX i eXtreme formatima. U središtu radnje je Lilit, koju tumači Kajet Blančet, ozloglašena odmetnica sa tajanstvenom ličnom istorijom. Vraća se na svoju rodnu planetu, Pandoru, u potrazi za nestalom ćerkom. Tokom svog putovanja, Lilit se ujedinjuje sa šarolikom grupom saveznika: Rolandom (Kevin Hart), vrhunskim plaćenikom; Tajni Tinom (Ariana Grinblat); Tanis (Džejmi Li Kertis), nekonvencionalnom naučnicom; i robotom Kleptrapom (Džek Blek), poznatom po svojoj oštroumnosti. Ova jedinstvena grupa udružuje se kako bi pomogla u pronalasku nestale devojke, stvarajući neočekivanu koaliciju.

  • Pročitajte i...
    Drugi deo Festivala francuskog filma od 3. do 6. jula u Beogradu i Novom Sadu Drugi deo Festivala francuskog filma od 3. do 6. jula u Beogradu i Novom Sadu

    Sedmo izdanje Festivala francuskog filma biće održano od 3. do 6. jula u Beogradu i Novom Sadu, donoseći pažljivo odabrane naslove francuske kinematografije – besplatno i pod vedrim nebom. Tokom četiri dana, publika će uživati u vrhunskim filmskim ostvarenjima koja osvetljavaju bogatstvo, raznolikost i savremeni duh francuskog filma.

    Nova Marvelova avantura Nova Marvelova avantura "Fantastična 4: Prvi koraci" stiže u sredu, 23. jula.

    Marvel studio najvaljuje retro-futurstičku vožnju u bioskopima.

    "Family Show Time" od 6. jula u bioskopima

    Tradicionalno, klinci i klinceze imaće prilike da prvog vikenda u mesecu, u nedelju 06. jula, sa svojim roditeljima ili u društvu svoje "ekipe" uživaju u vremenu za sebe, u okviru „FAMILY SHOW TIME"- bioskopskog programa koji će posetiocima pružiti poseban ugođaj "filmskog platna" uz posebne cene.

    „Izgubljeni drim tim“ zatvara Pulski festival „Izgubljeni drim tim“ zatvara Pulski festival

    Dokumentarni film Izgubljeni Drim Tim u režiji nagrađivanog reditelja Jure Pavlovića (Piknik, Mater) svetsku premijeru imaće na zatvaranju filmskog festivala u Puli u julu ove godine.

  • Komentari

    Komentara: 0

    Postavi komentar: