-
Poslednjih 5 pesama
- Eva Braun - Odvedi me iz ovog grada
- Animatori - Andjeli nas zovu da im skinemo krila
- Tony Cetinski - Zbogom Odlazim
- Tap 011 - Reka
- Denis & Denis - Voli me još ovu noć
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Domaći sladoled od nektarina
Ako niste imali priliku da probate sladoled od nektarina pravo je pitanje šta čekate? Isprobajte recept koji ne uključuje veštačke arome i verujte nam na reč da će vas ukus ovog fenomenalnog deserta oduševiti.
Kokos rolat
Ako ste ljubitelj kokosa, obavezno obradujte sebe ovim fenomenalnim desertom. Poslužite ga uz kafu ili hladnu limunadu za još bolji ugođaj.
-
Zdravlje
Šta uzrokuje tamne podočnjake i kako ih ublažiti?
Tamni kolutovi ispod očiju (poznati i kao periorbitalna hiperpigmentacija) mogu se pojaviti iz više razloga - genetike, alergija, umora, dehidratacije i drugih faktora. Mada nisu opasni po zdravlje, mogu uticati na samopouzdanje. Postoje kućni i medicinski tretmani koji mogu pomoći u ublažavanju njihovog izgleda.
Ubrzajte metabolizam i dovedite liniju do savršenstva!
Postoji nekoliko jednostavnih i efikasnih načina da podržite svoj metabolizam, od kojih mnogi uključuju jednostavne promene u vašoj ishrani i načinu života.
-
-
Putovanja
Italija proglašena za „ultimativnu“ destinaciju za solo avanturiste u 2025. godine!
Ako ste planirali solo putovanje u 2025. i tražite destinaciju koja ne nudi samo kulturno obogaćenje već i uzbuđenje i dozu adrenalina, Italija je – prema novom istraživanju – pravo mesto za vas.
Lisabon je zvanično dom najboljeg luksuznog hotela na svetu!
TripAdvisor je objavio dobitnike nagrada Travellers’ Choice, otkrivši listu najboljih hotela na svetu – a titula apsolutnog pobednika pripala je jednom portugalskom dragulju.
-
Preporučujemo
Zaboravite hemikalije: Očistite celu kuću uz pomoć limuna!
Limunska kiselina poseduje izuzetnu moć čišćenja i pokazala se kao jedno od najučinkovitijih prirodnih sredstava za održavanje higijene doma. Zahvaljujući svojim antibakterijskim i dezinfekcionim svojstvima, idealna je za sve koji žele da izbegnu upotrebu agresivnih hemikalija i opredele se za zdravije, ekološki prihvatljivije alternative.
Savet dizajnera: Kombinacije boja koje donose luksuzni izgled prostora
Dizajneri enterijera otkrili su za Homes & Gardens da postoje izvesne kombinacije boja koje da prostoru daju luksuzan izgled.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.40 117.22 118.04 CHF 124.08 124.96 125.83 USD 100.90 101.61 102.32
-
„Jadna stvorenja“: Kandidat za OSKARA od 8. februara u bioskopima
Karte za prve projekcije filma već se mogu naći na blagajnama bioskopa.
01-02-2024 | 13:11 | Autor/Izvor: Naxi media, MegaComFilm PR
Foto: youtube printscreen
Film „Jadna stvorenja“ reditelja Jorgosa Lantimosa koji je nominovan u 11 kategorija za nagradu Oskar uključujući i nominaciju za najbolji film godine, naći će se u redovnoj bioskopskoj distribuciji od četvrtka, 8. februara.
Svetsku premijeru Lantimosov film je imao na prestižnom festivalu u Veneciji gde je i osvojio glavnu nagradu, Zlatnog lava, a domaća publika imala je prilike da ga pogleda samo na Festivalu autorskog filma.
Glavna uloga u filmu poverena je popularnoj američkoj glumici Emi Stoun, koja je upravo za ulogu Bele Bakster u filmu Jadna stvorenja ovenčana Zlatnim globusom za najbolju glumicu u žanru komedije ili mjuzikla, a takođe nominovana je i za pomenutu nagradu Oskar.
Nakon filmova „Jastog“ i „Miljenica“ reditelj Jorgos Lantimos donosi pred bioskopsku publiku još jedno nesvakidašnje ostvarenje. „Jadna stvorenja“ su film o mladoj ženi Beli Bakster kao centralnoj figuri koju brilijantni naučnik dr Godvin Bakster ponovo vraća u život. Nakon reanimacije Bela je sposobna ponovo da živi, iako nespretna i detinjasta u početnim etapama napretka, pod Bakterovom zaštitom ona je željna da sve iznova uči. Ipak, zbog žudnje za svetom koji joj nedostaje, zajedno sa uglađenim i razvratnim advokatom Dankanom Vederbernom beži od kuće, u vrtoglavu avanturu.
Oslobođena predrasuda svog vremena, Bela postaje nepokolebljiva u svojoj nameri da se zalaže za jednakost i slobodu.
Pored Eme Stoun, u glumačkoj postavi našli su se i Vilijem Defo kao naučnik Bakster i Mark Rafalo u ulozi advokata Vederberna, za koju je i nominovan za Oskara za najbolju sporednu mušku ulogu. Scenario za film potpisuje Toni Meknamara, a film je baziran na adaptaciji istoimene knjige škotskog pisca Alasdira Greja. -
Pročitajte i...
"Tornado" od 12. juna gledamo na bioskopskom platnu!
U spoju vesterna i samurajskog filma našao se novi britanski naslov "Tornado" sa Timom Rotom u glavnoj ulozi. Od četvrtka, 12. juna naći če se na repertoaru svih velikih domaćih bioskopa, a reditelj Džon Meklin navodi da je želeo da prikaže samurajsko ostvarenje kome se okrenuo nakon iscrpne analize japanske kinematografije.
Sedmi Festival francuskog filma najavljen na konferenciji u Beogradu
U mts Dvorani u Beogradu održana je konferencija za medije povodom sedmog izdanja Festivala francuskog filma, koji će se održati od 25. do 29. juna i od 3. do 6. jula, donoseći najnovije naslove iz francuske kinematografije, uključujući i filmove prikazane na ovogodišnjem Filmskom festivalu u Kanu.
Počelo snimanje filma „1970.“ u režiji Darka Lungulova
Produkcijske kuće Papa Films i This and That Productions počele su snimanje novog dugometražnog igranog filma pod nazivom “1970.”, prema scenariju i u režiji priznatog autora Darka Lungulova.
Film "Životinja" na repertoaru domaćih bioskopa
Igrani film rediteljke Eme Benestan, fiktivna drama "Životinja" jedan je od inspirativnijih naslova koji se trenutno nalazi na aktuelnom repertoaru domaćih bioskopa.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: