-
Poslednjih 5 pesama
- Haustor - Moja prva ljubav
- Magnifico - Samo Malo
- Boris Novković - Dok svira radio
- Tony Cetinski - Pisi Propalo
- Galija - Pismo
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Gulaš sa paprikama i mesom
Pravi gurmani nikako neće moći da odole ovom savršenom, aromatičnom jelu.
Kokos kuglice sa malinama
Recept je toliko jednostavan, pa ove kuglice uvek možete pripremati sa decom i prijateljima...
-
Zdravlje
Ultra-prerađena hrana može da sabotira mršavljenje, čak i kada se zdravo hranite!
Ultra-prerađena hrana (UPF) već ima lošu reputaciju, a nova studija pokazuje da čak i njene „zdravije“ varijante mogu ozbiljno narušiti napore u mršavljenju.
Dijetetičari tvrde da je ovo najbolje voće za zdravlje creva
Iako papaja nije među najpopularnijim voćkama u našoj zemlji, može se pronaći u bolje snabdevenim marketima i zaista vredi uvrstiti je u ishranu, posebno ako vodite računa o zdravlju creva. Zdravlje organa za varenje danas je jedna od najvažnijih tema u oblasti ishrane, i to s razlogom: ono utiče na mnoge aspekte opšteg zdravlja, od varenja, preko imuniteta, do raspoloženja. Zato nutricionisti sve češće ističu značaj konzumiranja voća, koje obiluje vlaknima, enzimima i korisnim mikronutrijentima.
-
-
Putovanja
Nepal omogućio besplatan uspon na skoro 100 planina, a evo i zašto
Planinarenje po Himalajima jeste ozbiljan hobi i ujedno ozbiljan trošak, ali vlada Nepala je nedavno saopštila uzbudljivu vest: naredne dve godine čak 97 planina biće dostupne za besplatan uspon. Prava planinarska prilika!
Pet najboljih gradova za digitalne nomade u 2025. godini
Život digitalnog nomada može biti izuzetno ispunjavajući, naravno, ako se pravilno organizuje. Prava i etička opcija smeštaja, fleksibilni radni prostori, prilika da se izgradi nova zajednica i sloboda da se svet istražuje sopstvenim tempom i sve to čini ovaj stil života sve privlačnijim.
-
Preporučujemo
Koliko često bi zapravo trebalo da peremo kuhinjske krpe?
Kuhinjske krpe se ne koriste samo za sudove – često njima brišemo ruke, radne površine, pa čak i ostatke hrane. Nakon toga ih obično zgužvamo i ostavimo da vise preko stolice, radijatora ili na nekom uglu radne ploče. Ali koliko često ih zaista operemo?
Koliko dugo možemo da čuvamo jaja u frižideru?
Jaja su sigurno jedna od najvažnijih namirnica u ljudskoh ishrani. Ako niste vegan i nemate određene zdravstvene tegobe, verovatno uvek imate jaja u frižideru, čak i kada vam sve drugo nestane...
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.35 117.17 117.99 CHF 123.60 124.47 125.34 USD 99.74 100.44 101.14
-
Ivan Bosiljčić u Mojih 50
Od ponedeljka, 11. aprila gost emisije Mojih 50 na Naxi radiju je Ivan Bosiljčić.
10-04-2022 | 20:00 | Autor/Izvor: naxi media
Foto: Naxi media, Željka Dimić
Ivan Bosiljčić je srpski pozorišni, filmski i televizijski glumac. Stalni je član ansambla drame u Narodnom pozorištu. Nakon završenog trećeg razreda gimnazije odlazi iz Užica u Novi Sad gde upisuje glumu u klasi prof. Vide Ognjenović. Vanredno završava četvrti razred srednje škole i redovno upisuje prvu godinu Akademije umetnosti. Diplomirao je 2001. godine i od tada živi i radi u Beogradu.
Kao izvrstan pevač i plesač jedan je od najzačajnijih glumaca savremenog muzičkog teatra u Beogradu. Prvi i za sad jedini dobitnici Sterijine nagrade za ulogu u mjuziklu su Nebojša Dugalić i Ivan Bosiljčić. Sterijinu nagradu za glumačko ostvarenje za ulogu Maneta u mjuziklu Zona Zamfirova dobio je 2013. godine. Aktivno se bavio folklorom 16 godina. Tečno govori engleski i ruski jezik.
Kao bivši recitator i ljubitelj poezije, širom regiona održava muzičko poetske večeri. 2014. godine počinje da se bavi pedagoškim radom kao asistent prof. Vidi Ognjenović na Akademiji lepih umetnosti, odsek gluma. Od 2011. godine je u braku sa regionalnom muzičkom zvezdom Jelenom Tomašević. Imaju ćerku Ninu.
U emisiji "Mojih 50'" Ivan će, pored ostalih, odabrati jednu pesmu u kojoj se na početku snimka čuje šuškanje papira, pa će pozvati da obratimo pažnju na taj zanimljiv detalj. Čućete i šta je to Rok apoteka i zašto je njemu značajna, kao i koja pesma ''nas je sve pokrenula'' kad je objavljena i koji je bend ''svetla tačka našeg muzičkog neba''.
Emisija "Mojih 50" na programu je svakog radnog dana od 18 do 19 časova na Naxi radiju. Emisiju "Mojih 50", možete slušati i na Naxi nacionalu najvećoj radijskoj mreži u Srbiji.
Pogledajte koje pesme je Ivan Bosiljčić odabrao u emisiji "Mojih 50".
Ukoliko ste propustili emisiju u kojoj je gostovao Ivan Bosiljčić, možete je poslušati OVDE. -
Pročitajte i...
Najbolje od Mojih 50 - Jelena Tomašević
Tokom avgusta meseca Naxi radio je odlučio da obraduje svoje slušaoce ponovnim emitovanjem nekih od najboljih emisija u protekloj sezoni. Od ponedeljka, 18. avgusta gošća emisije Mojih 50 na Naxi radiju je Jelena Tomašević.
Najbolje od Mojih 50 - Gale Kerber
Tokom avgusta meseca Naxi radio je odlučio da obraduje svoje slušaoce ponovnim emitovanjem nekih od najboljih emisija u protekloj sezoni. Od ponedeljka, 11. avgusta gost emisije Mojih 50 na Naxi radiju je Gale Kerber.
Najbolje od Mojih 50 - Spisak 50 omiljenih pesama - Vlado Georgiev
Pogledajte koje je pesme Vlado Georgiev odabrao u emisiji Mojih 50.
Najbolje od Mojih 50 - Vlado Georgiev
Tokom avgusta meseca Naxi radio je odlučio da obraduje svoje slušaoce ponovnim emitovanjem nekih od najboljih emisija u protekloj sezoni. Od ponedeljka, 4. avgusta gost emisije Mojih 50 na Naxi radiju je Vlado Georgiev.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: