-
Poslednjih 5 pesama
- Aleksandra Kovač - Da te volim
- Ana Stanić - Vidim Te Kad...
- Ana Stanić - Molila sam andjele
- Film - Ti zracis zrake kroz zrak
- Boris Rezak - Pokora
-
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
-
-
Kuća
Dubinsko čišćenje doma
Iako svakodnevno, jednom nedeljno ili u zavisnosti od potreba pribegavamo čišćenju doma, postoje neki elementi čišćenja koje nije potrebno raditi tokom kraćih vremenskih perioda, ali je svakako nužno makar jednom ili dva puta godišnje.
Vaša deca će biti oduševljena: Napravite sami
Igra je od neizmernog značaja za pravilan razvoj deteta. Iako igračke uglavnom kupujemo, uvek se možemo oprobati u pravljenju kućica, raketa koje će učiniti da deca izmaštaju neke druge svetove i prepuste se igri unutar njihovih soba.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.75 117.58 118.40 CHF 106.03 106.78 107.53 USD 96.05 96.73 97.41
-
Inkarnacija od 8. decembra u bioskopima
MCF MegaCom Film i Void Pictures najavljuju s nestrpljenjem očekivanu beogradsku premijeru filma Inkarnacija, 7. decembra 2016. godine, u bioskopu Cineplexx UŠĆE Shopping Center, a od 8. decembra i distribuciju filma u bioskopima širom Srbije.
01-11-2016 | 11:53 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Bigstockphoto-NejroN Photo
Domaći akcioni triler, Inkarnacija, nakon svetske premijere na festivalu Cinema City u Novom Sadu, i prikazivanja na 51. Filmskim susretima u Nišu, našao se u zvaničnoj selekciji filmskog festivala Raindance, najvećeg festivala nezavisnog filma u Velikoj Britaniji. Nakon Londona, film je imao prvu projekciju u Americi na Screamfest-u u Los Anđelesu. Inkarnaciju u novembru očekuju projekcije i na na Cottbus-u, vodećem festivalu istočnoevropskog filma, koji se, kao i Raindance festival, nalazi na listi 50 najznačajnijih svetskih filmskih festivala. Svoje deseto prikazivanje film će imati na Night Visions-u, najvećem festivalu žanrovskog filma u Skandinaviji.
(Foto: Film Inkarnacija promo poster MCF)Nakon mnogobrojnih domaćih i svetskih festivala, i primetno pozitivne kritike, film Inkarnacija je izazvao veliko interesovanje. Akcioni triler, obojen mistikom, impresivnom fotografijom, i izuzetnim saundtrekom, debitantsko je ostvarenje reditelja Filipa Kovačevića. Priča je o čoveku koji se budi na trgu nepoznatog grada, iznova i iznova. Svaki pokušaj da pobegne četvorici maskiranih ubica završava se njegovom smrću. Kroz neprekidnu poteru pokušava da otkrije svoj identitet i sazna ko mu je smestio ubistvo.
Glavne uloge: Stojan Đorđević, Dejan Cicmilović, Tihomir Stanić, Dača Vidosavljević, Sten Zendor, Vidan Dojčinović, Žarko Stepanov, Bogdan Petrović.
O reditelju:Filip Kovačević je rođen 1989. u Beogradu. Nakon završene Matematičke gimnazije studira Matematički Fakultet. Tokom studija radi na razvoju prvog dugometražnog filma, kao glavni producent, reditelj i jedan od scenarista. Diplomira na smeru Teorijska matematika i primene, paralelno sa post-produkcijom filma Inkarnacija, koja je završena u junu 2016. godine.
-
Pročitajte i...
Novi trejler filma Dara iz Jasenovca
Nakon što je pre više od nedelju dana, svetlost dana ugledao prvi insert iz filma Dara iz Jasenovca reditelja Predraga Antonijevića, danas je ekskluzivno objavljen i novi trejler za filmsko ostvarenje koje je ujedno srpski kandidat za Oskara, kao i za Zlatni globus u svim kategorijama.
Pogledajte prvi insert filma Dara iz Jasenovca
Prvi insert iz filma „Dara iz Jasenovca“ reditelja Predraga Antonijevića danas je i zvanično objavljen, označavajući uvertiru u američku distribuciju filma koja počinje za manje od mesec dana, tačnije 05. februara. Istovremeno, insertom se najavljuje i premijera filma u Beogradu, koja je simbolično zakazana za 22. april, datum kojim se obeležava 76 godina od proboja poslednjih zarobljenika iz logora Jasenovac. Nakon beogradske premijere 22. aprila, film će se naći u bioskopima širom Srbije.
Vip Kinoteka: Maraton domaćih klasika
U želji da ulepša prvi dan Nove godine i obraduje građane širom Srbije nešto drugačijim novogodišnjim programom, Vip mobile i Jugoslovenska kinoteka organizovaće prvi onlajn maraton digitalno restauriranog filma. Deset kultnih ostvarenja reditelja Gorana Markovića, Božidara Nikolića, Slobodana Šijana, Srđana Karanovića, Gorana Paskaljevića, Živka Nikolića i Živojina Žike Pavlovića, u produkciji Centar filma, biće emitovana kroz prenos uživo 1. januara 2021. od 10.00 ujutru sve do dva časa iza ponoći na Facebook stranicama kompanije Vip mobile i Jugoslovenske kinoteke.
Na Drini ćuprija na sceni Madlenianuma
Posle skoro mesec dana od zatvaranja svojih vrata za posetioce, zbog pooštravanja mera protiv Covida 19, Opera i teatar Madlenianum nastavlja da igra za svoju vernu publiku. U nedelju 20. decembra od 12 časova biće izvedena monodrama “Na Drini ćuprija”, čuveni roman i obavezna lektira nobelovca Ive Andrića u dramskom tumačenju glumca Tihomira Stanića, koji ovo delo maestralno izvodi već skoro dvadeset godina.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: