-
Poslednjih 5 pesama
- MVP - Celu noć i celi dan
- Merlin - Smijehom strah pokrijem
- Doris Dragović - Željo moja
- Željko Joksimović - Ledja o ledja
- Zana - Dodirni mi kolena
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Domaći sladoled od nektarina
Ako niste imali priliku da probate sladoled od nektarina pravo je pitanje šta čekate? Isprobajte recept koji ne uključuje veštačke arome i verujte nam na reč da će vas ukus ovog fenomenalnog deserta oduševiti.
Kokos rolat
Ako ste ljubitelj kokosa, obavezno obradujte sebe ovim fenomenalnim desertom. Poslužite ga uz kafu ili hladnu limunadu za još bolji ugođaj.
-
Zdravlje
Šta uzrokuje tamne podočnjake i kako ih ublažiti?
Tamni kolutovi ispod očiju (poznati i kao periorbitalna hiperpigmentacija) mogu se pojaviti iz više razloga - genetike, alergija, umora, dehidratacije i drugih faktora. Mada nisu opasni po zdravlje, mogu uticati na samopouzdanje. Postoje kućni i medicinski tretmani koji mogu pomoći u ublažavanju njihovog izgleda.
Ubrzajte metabolizam i dovedite liniju do savršenstva!
Postoji nekoliko jednostavnih i efikasnih načina da podržite svoj metabolizam, od kojih mnogi uključuju jednostavne promene u vašoj ishrani i načinu života.
-
-
Putovanja
Putovanja zbog koncerata sve su popularnija, a evo koji gradovi prednjače!
Putovanja na koncerte i muzičke festivale – poznata kao gig-tripping – već neko vreme su jedan od izraženijih trendova u turizmu. Predviđa se da će tržište „muzičkog turizma“ do 2030. godine dostići vrednost od gotovo 263 milijarde dolara.
Italija proglašena za „ultimativnu“ destinaciju za solo avanturiste u 2025. godine!
Ako ste planirali solo putovanje u 2025. i tražite destinaciju koja ne nudi samo kulturno obogaćenje već i uzbuđenje i dozu adrenalina, Italija je – prema novom istraživanju – pravo mesto za vas.
-
Preporučujemo
Saveti koji će pomoći da vam paradajz danima ostane svež i sočan
Paradajz zaista može da ostane svež danima, pa čak i nedeljama, ako nije previše mekan i zreo. Međutim, veoma je važno da obratite pažnju na način na koji skladištite paradjz, jer postoji jedno mesto koje nikako nije povoljno.
Zaboravite hemikalije: Očistite celu kuću uz pomoć limuna!
Limunska kiselina poseduje izuzetnu moć čišćenja i pokazala se kao jedno od najučinkovitijih prirodnih sredstava za održavanje higijene doma. Zahvaljujući svojim antibakterijskim i dezinfekcionim svojstvima, idealna je za sve koji žele da izbegnu upotrebu agresivnih hemikalija i opredele se za zdravije, ekološki prihvatljivije alternative.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.40 117.22 118.04 CHF 124.08 124.96 125.83 USD 100.90 101.61 102.32
-
Hemofarm: Oboji u crveno
Neka humanost bude u modi, a crvene haljine – šifra koja čuva srce – poruka je koju ove godine Hemofarm Fondacija i agencija Klik šalju organizacijom humanitarne modne revije Oboji u crveno, posvećenoj prevenciji kardiovaskularnih obolenja. Crvene haljine koje će dizajnirati 17 renomiranih domaćih kreatora, podsetiće da crvena boja znači ljubav, strast, uzbuđenje, ali i uzbunu koja, kad su u pitanju bolesti srca, mora sve da nas razbudi.
29-03-2017 | 14:57 | Autor/Izvor: Naxi media-Hemofarm fondacija
Foto: Bigstockphoto-weerapat
Bolesti srca i krvotoka decenijama su vodeći uzrok obolevanja i smrtnosti pre navršene 65. godine života. Uzrok smrti svake druge osobe u Srbiji su upravo bolesti srca i krvnih sudova - pokazuju podaci Instituta za javno zdravlje "Dr Milan Jovanović Batut". Statistički - svakog sata, od kardiovaskularnih bolesti umre 6 osoba.
- Na ovaj način već drugu godinu za redom Hemofarm fondacija, po uzoru i uz odobrenje inicijatora tradicionalnih humanitarnih revija na New York Fashion Weeku, crvenu haljinu uvodi kao šifru koja će i u Srbiji značiti isticanje značaja prevencije bolesti srca - kaže Sanda Savić, članica UO Hemofarm Fondacije i senior direktorka korporativnih poslova i komunikacija Hemofarma.
Iz godine u godinu povećava se i broj žena koje obolevaju od bolesti srca, a kod svake treće to je i uzrok smrti! Rizik se povećava sa godinama, pojavom menopauze koja za posledicu često ima hipertenziju.
Skrećući pažnju upravo na ove činjenice, crvene haljine ove godine će nositi poznate dame među kojima će biti Lena Kovačević, Tanja Petrović, Snežana Savić, Biljana Krstić, Katarina Gojković, Ana Sofrenović, Nela Mihajlović, Suzana Petričević, Lokica Stefanović, Suzana Mančić, Dubravka Marković, Cvijeta Mesić, Tamara Bakić i mnoge druge.
- Mi smo ponosni što se klub poznatih dama koje daju svoj doprinos učešćem u modnoj reviji uvećava, jer sve one svojim primerom doprinose da i druge žene u Srbiji o svom srcu brinu na vreme i tako uz pamet i lepotu promovišu i zdrave stilove života – ističe Sanda Savić.
Revija će u okviru Beogradske nedelje mode biti održana 30. marta 2017. godine u Belexpo centru.
-
Pročitajte i...
Uhvati dobar ritam svaki dan
Nekada nam se zaista čini da svako novo jutro izgleda kao da se spremamo za Olimpijadu, a ne za još jedan dinamičan i užurban dan prepun obaveza i napetosti. Često balansiramo između želja i mogućnosti, jer se ne pridržavamo zdravih životnih navika koje podrazumevaju dovoljno sna i kretanja, uz uravnoteženu ishranu. Osećamo da nam je potrebna pomoć za dodatnu energiju i vitalnost, kako bismo nastavili u dobrom ritmu.
Adriana Ugarte o saradnji sa kućom Dior
Glumica Adriana Ugarte svetsku slavu je dostigla ulogom u filmu "Hulijeta" Pedra Almodovara, kada je i započela uspešnu saradnju sa modnom kućom "Dior".
Umetnici iz Srbije za Glinu, Petrinju i Sisak
Ugledni prestonički mesečnik na engleskom „Diplomacy&Commerce“ je u saradnji sa Hrvatskim poslovnim klubom u Beogradu, Nj.E. ambasadorom Hrvatske u Srbiji, Hidajetom Biščevićem, novinarkom Duškom Jovanić i brojnim drugim umetnicima i javnim ličnostima iz Srbije pokrenuo humanitarnu akciju prodaje slika i fotografija pod nazivom „Umetnici iz Srbije za Glinu, Petrinju i Sisak - slikari i fotografi za stanovništvo pogođeno zemljotresom u Hrvatskoj.“
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: