-
Poslednjih 5 pesama
- Vlado Georgiev - Reci mi da znam
- Merlin - Smijehom strah pokrijem
- Merlin - Kad si rekla da me voliš
- Oliver Mandić - Osloni se na mene
- Oliver Mandić - Smejem Se A Plakao Bih
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Domaći sladoled od nektarina
Ako niste imali priliku da probate sladoled od nektarina pravo je pitanje šta čekate? Isprobajte recept koji ne uključuje veštačke arome i verujte nam na reč da će vas ukus ovog fenomenalnog deserta oduševiti.
Kokos rolat
Ako ste ljubitelj kokosa, obavezno obradujte sebe ovim fenomenalnim desertom. Poslužite ga uz kafu ili hladnu limunadu za još bolji ugođaj.
-
Zdravlje
Šta uzrokuje tamne podočnjake i kako ih ublažiti?
Tamni kolutovi ispod očiju (poznati i kao periorbitalna hiperpigmentacija) mogu se pojaviti iz više razloga - genetike, alergija, umora, dehidratacije i drugih faktora. Mada nisu opasni po zdravlje, mogu uticati na samopouzdanje. Postoje kućni i medicinski tretmani koji mogu pomoći u ublažavanju njihovog izgleda.
Ubrzajte metabolizam i dovedite liniju do savršenstva!
Postoji nekoliko jednostavnih i efikasnih načina da podržite svoj metabolizam, od kojih mnogi uključuju jednostavne promene u vašoj ishrani i načinu života.
-
-
Putovanja
Italija proglašena za „ultimativnu“ destinaciju za solo avanturiste u 2025. godine!
Ako ste planirali solo putovanje u 2025. i tražite destinaciju koja ne nudi samo kulturno obogaćenje već i uzbuđenje i dozu adrenalina, Italija je – prema novom istraživanju – pravo mesto za vas.
Lisabon je zvanično dom najboljeg luksuznog hotela na svetu!
TripAdvisor je objavio dobitnike nagrada Travellers’ Choice, otkrivši listu najboljih hotela na svetu – a titula apsolutnog pobednika pripala je jednom portugalskom dragulju.
-
Preporučujemo
Zaboravite hemikalije: Očistite celu kuću uz pomoć limuna!
Limunska kiselina poseduje izuzetnu moć čišćenja i pokazala se kao jedno od najučinkovitijih prirodnih sredstava za održavanje higijene doma. Zahvaljujući svojim antibakterijskim i dezinfekcionim svojstvima, idealna je za sve koji žele da izbegnu upotrebu agresivnih hemikalija i opredele se za zdravije, ekološki prihvatljivije alternative.
Savet dizajnera: Kombinacije boja koje donose luksuzni izgled prostora
Dizajneri enterijera otkrili su za Homes & Gardens da postoje izvesne kombinacije boja koje da prostoru daju luksuzan izgled.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.39 117.22 118.04 CHF 124.69 125.57 126.44 USD 100.98 101.70 102.41
-
Grad budućnosti: Toyota otvara vrata svog futurističkog grada
Prva faza izgradnje futurističkog grada pod nazivom Toyota Woven City je završena, a već na jesen očekuje se dolazak prvih stanovnika.
14-01-2025 | 12:07 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: youtube printscreen
Ovaj projekat započet je 2021. godine na mestu nekadašnje Toyotine fabrike Higashi-Fuji u Susono Cityju, Japan, koja je transformisana u savremeni kompleks s poslovnim i stambenim sadržajima.
Detalji o novom gradu još nisu u potpunosti otkriveni, ali dostupne informacije govore o više stambenih zgrada s prostranim balkonima, velikoj staklenoj građevini, centralnom parku i platformama koje povezuju različite objekte.
Tokom jeseni u grad će se useliti oko 100 ljudi, uglavnom Toyotinih zaposlenih i članova njihovih porodica. Plan je da se taj broj u prvoj fazi poveća na 360, dok će krajnja populacija dostići čak 2.000 stanovnika.
Stanovnici, poznati kao "Weavers", biće posvećeni razvoju i testiranju inovativnih tehnologija i usluga. Njima će se pridružiti i "Inventors", koji će raditi na stvaranju novih proizvoda i istraživanju budućih rešenja, ne samo za svoje potrebe, već i za širu zajednicu.
Pored Toyotinih stručnjaka, grad će ugostiti kompanije koje istražuju tehnologije poput prostora bez polena, inovativnih koncepata prodajnih automata, kao i onih posvećenih istraživanju novih oblika prehrambene kulture i futurističkih kafića. Ovo će, veruje se, postati i ozbiljna atrakcija. -
Pročitajte i...
Italija proglašena za „ultimativnu“ destinaciju za solo avanturiste u 2025. godine!
Ako ste planirali solo putovanje u 2025. i tražite destinaciju koja ne nudi samo kulturno obogaćenje već i uzbuđenje i dozu adrenalina, Italija je – prema novom istraživanju – pravo mesto za vas.
Lisabon je zvanično dom najboljeg luksuznog hotela na svetu!
TripAdvisor je objavio dobitnike nagrada Travellers’ Choice, otkrivši listu najboljih hotela na svetu – a titula apsolutnog pobednika pripala je jednom portugalskom dragulju.
Jedna od najlepših zemalja Evrope uvela je novu turističku taksu!
Norveški parlament je odobrio predlog nove takse nakon što je zemlju 2024. godine posetio rekordan broj turista.
Ako letujete u Grčkoj ne propustite šoping u Solunu
Ukoliko razmišljate o kombinaciji sjajnog letovanja i dobrog šopinga koji stiže na kraju i kao "šlag na tortu", Solun je odlična solucija.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: