-
Poslednjih 5 pesama
- Nina Badrić - Dat ce nam bog
- Josipa Lisac - Noćna ptica
- Željko Joksimović - Zaboravljaš
- Zdravko Čolić - Madjarica
- Bajaga - Muzika na struju
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Krompir sa slaninom i belim lukom
Pripremite danas zapečeni mladi krompir sa belim lukom i slaninom. Ovo je pravo prolećno jelo koje će uz zelenu salatu i mladi luk biti još ukusnije, a mnoge će vratiti u detinjstvo.
Pasta sa lososom
Ovo je pasta koja će vas oduševiti i probuditi sva vaša čula. Uživajte u ovom jednostavnom obroku uz čašu hladne limunade ili kvalitetnog belog vina...
-
Zdravlje
Devet napitaka koje treba da izbegavate ako vodite računa o zdravlju
Neka pića koji mnogi od nas svakodnevno kozumiraju predstavljaju rizik za zdravlje. Možda smatramo da su neka zdravija i bolja opcija od gaziranih pića, ali neki podaci govore suprotno.
Šta tvrdi nauka: Da li je kolagen zaista najmoćniji suplement?
Poslednjih godina kolagen koristi sve veći broj ljudi, a njegovoj popularnosti dodatno doprinose poznate ličnosti i influenseri, svakodnevno promovišući ideju o njegovom čudotvornom dejstvu na nokte, kožu i kosu.
-
Putovanja
Najdinamičniji gradovi sveta: London opet na vrhu, a evo ko ga prati!
Redakcija magazina Time Out donosi pregled najuspešnijih urbanih sredina na osnovu opsežnog istraživanja IESE Cities in Motion indeksa.
Ova udaljena italijanska regija biće domaćin „najčarobnije žurke na svetu“ ove godine
Detour Discotheque je do sada organizovao spektakularne žurke na vrhovima planina i udaljenim ostrvima, a sada stiže u Apuliju!
-
Preporučujemo
Pet biljaka za prelepo prolećno dvorište bez mnogo održavanja
Proleće je pravo vreme da udahnete novi život svom dvorištu – bilo da raspolažete prostranim vrtom ili malim zelenim kutkom. Sadnja biljaka koje ne zahtevaju previše nege odličan je način da oplemenite prostor bez dodatnog opterećenja. Donosimo vam pet idealnih biljaka koje će uneti boju, miris i eleganciju u vaše dvorište, a pritom ne traže mnogo pažnje.
Efikasna rešenja za uklanjanje neprijatnih mirisa u frižideru
Sigurno ste se bar nekad susreli sa neprijatnim mirisima koji dolaze iz frižidera. Čak iako ste prečistili sve i izbacili hranu, moguće je da je frižider zadržao neprijatan miris. Iapk moguće je rešiti se neprijatnih mirisa u frižideru i kanti koristeći prirodne metode koje će vaš dom ispuniti prijatnim mirisom.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.39 117.21 118.03 CHF 124.08 124.96 125.83 USD 102.28 103.01 103.73
-
“Girl You Know It’s True”, stiže u CineStar bioskope!
Početak septembra obeležiće najveće žensko okupljanje za kraj leta uz svečanu premijeru filma o bendu koji je zapamćen po najvećim hitovima, ali i po najvećem skandalu u istoriji muzičke industrije, Mili Vanili. U četvrtak, 12. septembra u 20.00 organizuje se CineLady događaj u CineStar bioskopima u Srbiji (Beograd, Novi Sad, Zrenjanin, Pančevo) koji će započeti svečanom premijerom filma “ Girl You Know It’s True ”, a pre i nakon premijere publiku očekuju najveći muzički hitovi 80-ih, brojni pokloni za najsrećnije i mnoga druga iznenađenja.
05-09-2024 | 12:15 | Autor/Izvor: Naxi media, Pro PR
Foto: youtubeprintscreen
Ulaznice se mogu nabaviti na blagajnama bioskopa ili na sajtu cinestarcinemas.rs .
Neverovatan muzičko-modni podsetnik na to vreme, dolazi na velike ekrane – biografski film o grupi Mili Vanili reditelja Simona Verhovena, u kojem će uživati više generacija. Ova istinita priča o najvećem skandalu u istoriji muzičke scene podsetiće nas na to lepo nepovratno vreme i učiniti da izađemo srećniji iz bioskopa.
Mnogi se pitaju zašto je muzika 80-ih apsolutno najbolja i zašto još uvek dodiruje svaku vrstu popularne zabave. Osamdesete su još uvek važne u svim aspektima zabave jer, bilo direktno ili posredno, osećamo se kulturno povezani. Naravno, to vremensko razdoblje nudi beg, bilo u lepe uspomene na nečiju mladost ili u posljednju dekadu pre nego što je internet izveo udar na naš raspon pažnje.
80-ih godina nismo imali mnoge stvari koje danas smatramo neophodnim, nismo imali sva današnja pravila i mere bezbednosti, ekrani su bili manji, nismo ni slutili o mobilnim telefonima, a automobili su bili sporiji i manje sigurni. Ipak mnogi misle da se tada živelo i zabavljalo bolje.
Ko su bili “Mili Vanili”?
Apsolutni autsajderi, prijatelji Rob i Fab, predstavljali su muzički duo osnovan 1988. u Minhenu. Jedan Nemac, drugi Francuz, odlični plesači i manekeni željni uspeha, upoznaju u nekon momentu jednog od najjačih muzičkih producenata toga doba, Franka Fariana, koji, između ostalih, stoji iza uspeha kultne grupe Boney M. Dvojac snima svoj prvi singl, osvaja Evropu i odlazi u Ameriku. Osvajaju međunarodne top-liste pod imenom Mili Vanili, imaju tri hita broj jedan u SAD-u i uživaju u slavi u Holivudu dok samo mali krug insajdera zna njihovu tajnu: dvojac zapravo ne peva – samo pomeraju usne na glasove pravih pevača.
Na vrhuncu njihove slave, kada grupa Mili Vanili osvaja nagradu Gremi, istina napokon izlazi na videlo i to zbog tehničke greške na matrici usred nastupa uživo. Rob trči u bekstejdž, Fab se pokušava “izvući” ali kraj je jasan – oduzimaju im Gremi, njihov svet se ruši, odbacuju ih skoro svi, ali fanovima su oni ostali jedni i jedini “Milli Vanilli” do današnjeg dana. Pesme “Girl you know it’s true”, “Blame it on the rain”, “Girl I’m gonna miss you” su večni hitovi.
Fab Morvan, član grupe koji je i dan danas aktivan, i dalje prenosi njihovu harizmu i ostavštinu mlađim generacijama, aktivno promoviše i podržava film jer bez osuđivanja pojašnjava kontekst u kojem je grupa nastala i u kojem se ugasila.
U svakom slučaju, ovo je zanimljiva ljudska priča o usponu i padu i o preživljavanju nakon skandala, zato treba obavezno pogledati ovaj film, jer priča o grupi Mili Vanili nije samo priča o bendu, nego je i podsetnik na genijalne 80-e, MTV hitove i najbolje plesno razdoblje ikada.
VIŠE O FILMU:
Ceo projekt je osmislio nemački producent, Frank Farian. Iza imena “Mili Vanili” bila su dva zgodna muškarca; odlično građeni i vrsni plesači, ali bez posebnih vokalnih sposobnosti i sa dosta slabim poznavanjem engleskog jezika. Iako je dvojac želeo da peva, muzički genije Frank smatrao je da nemaju prave glasove za svetsku karijeru. Pravi pevači bili su sjajni ali manje fizički atraktivni studijski muzičari. Frank u filmu fantastično prikazuje njihov talent u studiju, ali i iskreno pita gledaoce u jednom trenutku – priznajte da li biste kupili njihovu ploču? Ne biste. Ali da li biste je kupili gledajući Faba i Roba? Odgovor je logičan.
Čarolija 80-ih leži u nostalgiji koju izazivaju, zaraznoj privlačnosti melodija, smislenim tekstovima i sjajnoj energiji koja nas vraća u prošlost. Ali, nostalgija nije samo za one koji su proživeli 80-e, već su muzika i moda tih godina večna inspiracija mladim umetnicima, kao i novim generacijama koje dolaze. -
Pročitajte i...
Velika premijera filma "Gospodin Aznavur" 20. maja u MTS dvorani
Velika premijera filma "Gospodin Aznavur" (Monsieur Aznavour) o najvećem francuskom šansonjeru svih vremena Šarlu Azanvuru održaće se 20. maja u Beogradu, u Velikoj sali mts Dvorane, s početkom od 20h.
Animirana avantura "Veliki prasak" u bioskopima od 24. aprila!
Gotovo da ne postoji neko ko ne voli Šašavu družinu! Generacije danas odraslih, detinjstvo su provele uz presmešne dogodovštine omiljenih crtanih junaka, a sa istom ljubavlju i žarom doživljavaju ih savremene, moderne generacije mališana!
U Londonu održana svetska premijera filma "Gromovnici"
U Londonu je sinoć održana svetska premijera Marvelovog filma Gromovnici* koji će se od sledeće nedelje naći na repertoaru domaćih bioskopa.
Premijera Fantoma iz opere danas, uz crveni tepih i After party
Svetski mjuzikl “Fantom iz opere” u originalnom izvođenju sa Brodveja, za koji se širom sveta traži karta više, premijerno se prikazuje danas, 22. aprila u beogradskom Sava Centru, sa početkom u 20 časova.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: