-
Poslednjih 5 pesama
- Sergej Ćetković - 1000 razloga
- Tajči - Hajde Da Ludujemo Ove Noci
- Valentino - Ne mogu
- Aleksandra Radović - Ljubavi Moja
- Massimo Savic - Samo Jedan Dan
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Čia puding sa nektarinom i malinama
Ovaj obrok može da bude sjajan doručak, ali takođe i odlična užina ili poslastica nakon treninga...
Gulaš sa paprikama i mesom
Pravi gurmani nikako neće moći da odole ovom savršenom, aromatičnom jelu.
-
Zdravlje
Melatonin iz prirode: Najbolje namirnice za miran san
Melatonin je hormon ključan za regulaciju sna. Proizvodi ga epifiza u mozgu, a njegovi nivoi prirodno rastu nakon zalaska sunca i opadaju s dolaskom dana. Istraživanja pokazuju da povećan unos melatonina putem ishrane može poboljšati kvalitet sna.
Ultra-prerađena hrana može da sabotira mršavljenje, čak i kada se zdravo hranite!
Ultra-prerađena hrana (UPF) već ima lošu reputaciju, a nova studija pokazuje da čak i njene „zdravije“ varijante mogu ozbiljno narušiti napore u mršavljenju.
-
-
Putovanja
Nepal omogućio besplatan uspon na skoro 100 planina, a evo i zašto
Planinarenje po Himalajima jeste ozbiljan hobi i ujedno ozbiljan trošak, ali vlada Nepala je nedavno saopštila uzbudljivu vest: naredne dve godine čak 97 planina biće dostupne za besplatan uspon. Prava planinarska prilika!
Pet najboljih gradova za digitalne nomade u 2025. godini
Život digitalnog nomada može biti izuzetno ispunjavajući, naravno, ako se pravilno organizuje. Prava i etička opcija smeštaja, fleksibilni radni prostori, prilika da se izgradi nova zajednica i sloboda da se svet istražuje sopstvenim tempom i sve to čini ovaj stil života sve privlačnijim.
-
Preporučujemo
Zašto ne bi trebalo da okrećemo čaše naopako nakon pranja?
Mnogi ne obraćaju pažnju na način odlaganja čaša nakon pranja, ali stručnjaci upozoravaju da ih nikada ne treba stavljati naopako. Iako se često čini praktičnim jer čaše brže osuše, to može ozbiljno da ugrozi njihov kvalitet i dugovečnost.
Koliko često bi zapravo trebalo da peremo kuhinjske krpe?
Kuhinjske krpe se ne koriste samo za sudove – često njima brišemo ruke, radne površine, pa čak i ostatke hrane. Nakon toga ih obično zgužvamo i ostavimo da vise preko stolice, radijatora ili na nekom uglu radne ploče. Ali koliko često ih zaista operemo?
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.35 117.17 117.99 CHF 123.66 124.53 125.41 USD 99.98 100.68 101.39
-
FURIOSA: POBESNELI MAKS SAGA pretpremijerno 22. maja
Dugo očekivani blokbaster, „Furiosa: Pobesneli Maks Saga“, biće pretpremijerno prikazan u Srbiji u CineStar bioskopima 22. maja u okviru CinePremiere događaja, na četiri lokacije: Beograd – Ada Mall, Novi Sad – Big, Pančevo – Big, Zrenjanin – Big sa početkom u 19 časova!
13-05-2024 | 12:31 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: youtube printscreen
Ovaj povratak u legendarni distopijski svet, koji je stvoren pre više od 30 godina sa kultnim filmovima „Pobesneli Maks“ (Mad Max) je pravi filmski spektakl koji je na raspolaganju uz vrhunski doživljaj u najboljijm CineStar formatima: 4DX i eXtreme. Najsrećniji posetioci na poklon će dobiti „limited edition“ plakat iz filma (do isteka zaliha).
„Furiosa: Pobesneli Maks Saga“, u distribuciji Blitz Filma, je priča o poreklu odmetnute ratnice Furioze pre njenog susreta i udruživanja sa Pobesnelim Maksom. Film je režirao Oskarovac Džordž Miler, a glavne uloge tumače Anja Tejlor-Džoj (Damin Gambit, Dina: Drugi deo, Peaky Blinders) i superzvezda Kris Hemsvort (Avengers, Tor, Zvezdane staze, Snežana i lovac).
Kris Hemsvort je pohvalio izuzetan proces filma: „Nikada nisam bio na setu koji je bio istovremeno zastrašujuć, glasan, bučan, iscrpljujuć, a opet potpuno bezbededan i pod kontrolom.“
Ova akciona epska saga snimana je u Australiji, poput skoro svih delova „Pobesnelog Maksa“ do sada (osim dela „Pobesneli Maks: Auto-put besa“, kada je padala rekordna kiša koja je pretvorila sušne pustinjske oblasti u bujne zelene površine). -
Pročitajte i...
Održana premijera filma “Vetre, pričaj sa mnom” na Sarajevo Film Festivalu
Regionalna premijera filma „Vetre, pričaj sa mnom“ u režiji Stefana Đorđevića, održana je u okviru takmičarskog programa 31. Sarajevo Film Festivala.
Bob Odenkirk i Šeron Stoun u akcionom trileru „Niko 2“
Ovog leta u naše bioskope donosimo pravu fllmsku poslasticu za sve ljubitelje brutalne akcije, napetog trilera i inteligentnog crnog humora. Sve nabrojano i mnogo više od toga, čeka vas u filmu "NIKO 2" (NOBODY), koji na velika platna naših bioskopa stiže 21. avgusta.
Počinje 8. Dunav film fest u Smederevu!
Od 19. do 24. avgusta Smederevo će biti domaćin ljubiteljima sedme umetnosti na 8. izdanju Dunav film festa. Publiku očekuje bogat filmski program sa 40 naslova na više gradskih lokacija: Smederevska tvrđava – Mali grad (takmičarski program), Plato kod Karađorđevog duda (Porodica na okupu), Dunavski park (Neprolazni), Centar za kulturu Smederevo – bioskop (Reka-pitulacija) i Centar za kulturu Smederevo – letnja scena (Dokumentarni film).
Svečana premijera filma „Izgubljeni Drim Tim“ 16. septembra u MTS Dvorani
Beogradska premijera filma "IZGUBLJENI DRIM TIM" nagrađivanog reditelja Jura Pavlovića o poslednjoj jugoslovenskoj košarkaškoj reprezentaciji, održaće se 16. septembra u mts Dvorani, s početkom od 20h. Povodom najave svečane projekcije upravo je objavljen i prvi trejler za film čija je svetska premijera održana tokom večeri zatvaranja filmskog festivala u Puli.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: