-
Poslednjih 5 pesama
- Marija Šerifović - Molitva
- Merlin - I ovo prodje
- Doris Dragović - Željo moja
- Flamingosi - Ljubav
- Zana - Kum
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Kokos kuglof
Ako volite brze i mirisne kolače, ovaj jednostavan kokos kuglof biće vaš novi omiljeni desert za hladnije dane...
Kolač sa tikvicama i maslinama
Ako volite ukuse Mediterana i jela koja se brzo spremaju, ovaj slani kolač sa tikvicama, fetom i maslinama biće pravo otkriće za vas.
-
Zdravlje
Kako ostati budan bez kafe? Pet namirnica koje prirodno daju snagu
Hrana je gorivo za telo i um, ali ne deluje svaka isto: dok one bogate šećerom izazivaju brzi skok i još brži pad energije, postoje namirnice koje pružaju postojan osećaj budnosti i snage. Neke od njih sadrže blagu dozu kofeina uz dodatne hranljive koristi, dok druge telu obezbeđuju prirodnu energiju i pomažu ćelijama da je efikasnije koriste.
Ovo su poruke koje vam telo šalje kada nema dovoljno proteina
Najmanje 10% dnevnog unosa kalorija trebalo bi da potiče iz proteina.
-
Putovanja
Najlepši evropski grad za posetu ove godine - mediteranski dragulj koji je osvojio sve
Pariz, Berlin i Prag su već dobro poznate destinacije, ali prema izboru čitalaca magazina Condé Nast Traveller, najbolji grad za posetu u Evropi 2025. godine je - Valeta, glavni grad Malte.
Prelepi azijski grad proglašen najboljom destinacijom po odnosu cene i kvaliteta ove zime
Post Office je otkrio destinacije na kojima putnici dobijaju najviše za svoj novac.
-
Preporučujemo
Da li je bezbedno jesti smrznutu hranu kojoj je istekao rok?
Pitanje koliko dugo smrznuta hrana ostaje bezbedna za konzumaciju često zbunjuje mnoge. Dr Deina Figure nedavno je u videu na Instagramu objasnila šta zapravo znači kada u zamrzivaču pronađemo namirnice kojima je istekao rok.
Da li čuvate luk na pogrešnom mestu? Otkrijte najlakši trik za duži rok trajanja
Ako primetite da vam se luk pokvari već nakon nekoliko dana, verovatno ga ne skladištite pravilno. Mesto na kojem čuvate luk može značajno uticati na njegovu svežinu i trajanje.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.36 117.18 118.00 CHF 124.75 125.63 126.51 USD 99.91 100.62 101.32
-
Dušan Alagić u Mojih 50
Od ponedeljka, 9. septembra gost emisije Mojih 50 je Dušan Alagić.
28-08-2019 | 12:14 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Naxi media
Dušan Alagić je kompozitor, tekstopisac muzički producent i multiinstrumentalista iz Beograda.
Studirao je etnomuzikologiju na FMU u Beogradu.
Više od decenije sarađuje sa zvezdama popularne muzike u balkanskoj regiji. Željko Joksimović, Saša Kovačević, Tijana Bogićević, Jelena Tomašević, Sergej Ćetković, Vlado Georgiev Marija Šerifović, Severina ... samo su neki od izvođača sa kojima je svirao ili sarađivao kao autor.
Učestvujući na više od 500 izdatih pesama u prethodnih 15 godina i na mnoštvu koncerata na kojima je svirao, ostvario se i kao hitmejker i kao studijski/koncertni instrumentalista. U zbiru - preko milijardu ljudi poslušalo je muziku u kojoj je učestvovao, posredstvom You Tube-a.
Suosnivač/suvlasnik je muzičkog studija "L8Night Studio Belgrade", gde je imao prilike da snima ne samo popularnu muziku već i materijale za filmove i filmske trejlere: "Star Wars 8" , "Captain Marvel", različite serije Netflix produkcije...
Dušan je kao pijanista/gitarista/prateći vokal išao na Pesmu Evrovizije u timu Željka Joksimovića (kao član "Ad Hoc Orchestra") 2012. godine u Baku, Azerbejdžan. Osvojili su treće mesto za Srbiju sa kompozicijom "Nije ljubav stvar". Takođe je dva puta bio RTS-ov muzički producent za Junior ESC , a 2017. te godine bio je tekstopisac i producent srpske verzije pesme "In too deep", koju je na Evroviziji izvodila Tijana Bogićević.
Ove godine bio je deo muzičke ekipe predvođene Nevenom Božović koja je predstavljala Srbiju na Pesmi Evrovizije u Tel Avivu. Za akustičnu verziju pesme "Kruna" potpisuje aranžman.
Radio je dosta dečje muzike za koju je puno puta nagrađivan, a u saradnji sa Ksenijom Savić i prvi CD u Evropi na kom su pevala deca sa autizmom.
U emisiji "Mojih 50" Dušan će odabrati pesmu od koje je za njega "sve počelo", zatim ćete čuti i jednu za koju kaže da je večna pesma, a saznaćete i koji njegov kolega muzičar "lepo stari". Čućete i koji je njemu najomiljeniji tekst domaće muzike, a ispričaće i anegdotu o starijem kolegi, kome je vratio uslugu posle 15 godina.
Emisija "Mojih 50" na programu je svakog radnog dana od 18 do 19 časova na Naxi radiju. Emisiju "Mojih 50", možete slušati i na Naxi nacionalu, najvećoj radijskoj mreži u Srbiji.
Pogledajte koje pesme je Dušan Alagić odabrao u emisiji "Mojih 50".
Ukoliko ste propustili emisiju u kojoj je gostovao Dušan Alagić, možete je poslušati OVDE.
-
Pročitajte i...
Spisak 50 omiljenih pesama - Bojan Suđić
Pogledajte koje je pesme Bojan Suđić odabrao u emisiji Mojih 50.
Bojan Suđić u Mojih 50
Od ponedeljka, 29. septembra gost emisije Mojih 50 na Naxi radiju je Bojan Suđić.
Aleksandar Karakašević u Mojih 50
Od ponedeljka, 22. septembra gost emisije "Mojih 50" je Aleksandar Karakašević.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: