-
Poslednjih 5 pesama
- EKV - Krug
- EKV - Par godina za nas
- Oliver Dragojević - Kad mi dodješ ti
- Oliver Dragojević - Pred tvojim vratima
- Riblja čorba - Kad hodaš
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Domaći sladoled od nektarina
Ako niste imali priliku da probate sladoled od nektarina pravo je pitanje šta čekate? Isprobajte recept koji ne uključuje veštačke arome i verujte nam na reč da će vas ukus ovog fenomenalnog deserta oduševiti.
Kokos rolat
Ako ste ljubitelj kokosa, obavezno obradujte sebe ovim fenomenalnim desertom. Poslužite ga uz kafu ili hladnu limunadu za još bolji ugođaj.
-
Zdravlje
Šta uzrokuje tamne podočnjake i kako ih ublažiti?
Tamni kolutovi ispod očiju (poznati i kao periorbitalna hiperpigmentacija) mogu se pojaviti iz više razloga - genetike, alergija, umora, dehidratacije i drugih faktora. Mada nisu opasni po zdravlje, mogu uticati na samopouzdanje. Postoje kućni i medicinski tretmani koji mogu pomoći u ublažavanju njihovog izgleda.
Ubrzajte metabolizam i dovedite liniju do savršenstva!
Postoji nekoliko jednostavnih i efikasnih načina da podržite svoj metabolizam, od kojih mnogi uključuju jednostavne promene u vašoj ishrani i načinu života.
-
-
Putovanja
Italija proglašena za „ultimativnu“ destinaciju za solo avanturiste u 2025. godine!
Ako ste planirali solo putovanje u 2025. i tražite destinaciju koja ne nudi samo kulturno obogaćenje već i uzbuđenje i dozu adrenalina, Italija je – prema novom istraživanju – pravo mesto za vas.
Lisabon je zvanično dom najboljeg luksuznog hotela na svetu!
TripAdvisor je objavio dobitnike nagrada Travellers’ Choice, otkrivši listu najboljih hotela na svetu – a titula apsolutnog pobednika pripala je jednom portugalskom dragulju.
-
Preporučujemo
Zaboravite hemikalije: Očistite celu kuću uz pomoć limuna!
Limunska kiselina poseduje izuzetnu moć čišćenja i pokazala se kao jedno od najučinkovitijih prirodnih sredstava za održavanje higijene doma. Zahvaljujući svojim antibakterijskim i dezinfekcionim svojstvima, idealna je za sve koji žele da izbegnu upotrebu agresivnih hemikalija i opredele se za zdravije, ekološki prihvatljivije alternative.
Savet dizajnera: Kombinacije boja koje donose luksuzni izgled prostora
Dizajneri enterijera otkrili su za Homes & Gardens da postoje izvesne kombinacije boja koje da prostoru daju luksuzan izgled.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.39 117.22 118.04 CHF 124.69 125.57 126.44 USD 100.98 101.70 102.41
-
Đorđe Pavlov - Kortina u Mojih 50
Od ponedeljka, 29. jula gost emisije "Mojih 50" je maneken Đorđe Pavlov - Kortina.
28-07-2024 | 19:30 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Naxi media, Željka Dimić
Đorđe Pavlov, poznat kao Đorđe Kortina, rođen je 22. avgusta 1950. godine u Beogradu.
Đorđe je kao mladić, sa 19 godina slučajno ušao u svet manekenstva i postao jedan od najpoznatijih manekena u bivšoj Jugoslaviji. U to vreme upoznao je Maju Štajner, jednu od najpopularnijih manekenki, i ona ga je uvela u svet mode kad ga je povezala s Aleksandrom Joksimovićem.
Profesionalno se bavio manekenstvom do 35. godine, nosio je revije za domaće i strane brendove.
Iako je davno prestao profesionalno da se bavi manekenstvom i danas ga možemo videti ponekad na revijama, što i ne čudi s obzirom na to da je godinama nosio titulu jednog od najpoželjnijih muškaraca u regionu.Uz manekensku karijeru, s diplomom sa Pravnog fakulteta u rukama, Kortina se okrenuo i ugostiteljstvu, a neki njegovi lokali danas oslikavaju duh prestonice i slobodno možemo da ih okarakterišemo kao male simbole Beograda.
U emisiji ,,Mojih 50'' Đorđe će, pored ostalih, odabrati dve pesme posvećene njegovim koleginicama manekenkama. Čućete i grupu koja ,,praši za sve pare'', kao i pevača koji ima najjaču emociju od svih na sceni. Takođe, čućete i jednu anegdotu sa Kopaonika i iz snega, a u vezi sa jednom pesmom, koja je od tada posebna u životu ovog čuvenog manekena, pravnika, TV voditelja...
Emisija "Mojih 50" na programu je svakog radnog dana od 18 do 19 časova na Naxi radiju. "Mojih 50", možete slušati i na Naxi nacionalu, najvećoj radijskoj mreži u Srbiji.
Pogledajte koje je pesme Đorđe Pavlov - Kortina odabrao u emisiji Mojih 50.
Ukoliko ste propustili emisiju u kojoj je gostovao, možete je poslušati OVDE. -
Pročitajte i...
Spisak 50 omiljenih pesama - Jelena Jovičić
Pogledajte koje je pesme Jelena Jovičić odabrala u emisiji Mojih 50.
Dodela Naxi Zvezda 2025: Veče za pamćenje uz najpoznatija imena domaće pop i rok muzike
Tradicionalna dodela prestižnih radijskih nagrada Naxi Zvezda održana je sinoć u Pozorištu na Terazijama, a među nagrađenima su se našle najveće zvezde domaće pop i rok muzike.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: