-
Poslednjih 5 pesama
- Oktobar 1864 - Muzika Noci
- Zdravko Čolić - Tebe Cuvam Za Kraj
- Djordje Balašević - Berba 59
- Parni Valjak - Javi Se
- Merlin - Poljubih te sinoć
-
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
-
-
Kuća
Dubinsko čišćenje doma
Iako svakodnevno, jednom nedeljno ili u zavisnosti od potreba pribegavamo čišćenju doma, postoje neki elementi čišćenja koje nije potrebno raditi tokom kraćih vremenskih perioda, ali je svakako nužno makar jednom ili dva puta godišnje.
Vaša deca će biti oduševljena: Napravite sami
Igra je od neizmernog značaja za pravilan razvoj deteta. Iako igračke uglavnom kupujemo, uvek se možemo oprobati u pravljenju kućica, raketa koje će učiniti da deca izmaštaju neke druge svetove i prepuste se igri unutar njihovih soba.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.75 117.58 118.40 CHF 106.32 107.07 107.82 USD 96.60 97.28 97.96
-
Dodeljena Naxi palma: Prva nagrada za Gibonnija u Srbiji
Naxi palma, priznanje za najbolju pesmu objavljenu u prethodnih godinu dana, dodeljena je jednom od najznačajnih kantautora na našim prostorima Zlatanu Stipišiću Gibonniju za pesmu Onako od oka na svečanosti u Beogradu.
18-06-2016 | 02:31 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Naxi media, Željka Dimić
Uprkos brojnim koncertnim obavezama, Gibonni je u srpsku prestonicu došao na poziv Naxi radija kako bi primio ovo prestižno priznanje koje se već šestu godinu zaredom dodeljuje izvođačima čije pesme slušaoci ove radio stanice biraju kao najbolje.
Primajući nagradu, Gibonni je istakao da je ovo prva nagrada koju dobija i prima u Srbiji.- Hvala puno svim slušaocima što su odlučili da ova pesma ponese nagradu. Hvala i vama što ste se potrudili da pesma dođe do njih i da je zavole. Zahvalio bih se i kolegama koji su došli i što se širokog srca, to mi posebno znači. Ova pesma nije imala težak put. Napisao sam je januara 2014. godine i govori o muškoj emancipaciji...Nije nam lako u poslednje vreme, kada su žene zavladale, tako da pesma govori "Nemoj tako od mene dizati ruke, nego malo prolongiraj"...Hvala vam još jednom svima, ja računam na vas, vi računajte na mene. - rekao je Gibonni prilikom uručenja nagrade i istakao da nikada unapred ne sprema govore, već da ih izgovara u trenutku, iz srca.
Želeći da nagradi one koji su u prethodnoj godini osvojili srca publike, najslušanija beogradska radio stanica do sada je "Naxi palmu" dodelila Zdravku Čoliću za pesme "Ljubavnici" (2011. godine) i "Što ti dadoh" (2014. godine), Kikiju Lesendriću za numeru "Slučajno" (2012. godine), grupi The Frajle za pesmu "Fina" (2013. godine) i Sari Jovanović za singl "Mahovina" (2015. godine).- Više od dvadeset dve godine na Naxi radiju se sluša samo najkvalitetnija muzika sa prostora bivše Jugoslavije, zbog čega smo pre šest godina odlučili da jednom godišnje nagradimo najbolje pesme po izboru naših slušalaca. Ponosni smo na izuzetnu saradnju sa Gibonnijem, koji je zaista jedan od najboljih pevača i kompozitora na našim prostorima, i čije pesme oduvek možete da slušate na Naxi radiju - istakla je Maja Rakovic, vlasnica i glavna i odgovorna urednica Naxi radija.
(Foto: Naxi media, Željka Dimić)Svečanoj dodeli Naxi palme, organizovanoj u luksuznom ambijentu beogradskog hotela Radisson Blu Old Mill, prisustvovali su: Aleksandra Kovač, Sanja Ilić, Peca Popović, The Frajle, Goca Predić, Miloš Rajković i mnogi drugi.
Posebno iznenađenje za Gibonnija bilo je specijalno horsko izvođenje pobedničke pesme u interpretaciji talentovanih pevača Pophora Krsmanac.
Svi prisutni su uživali u belim i crvenim vinima poznate fruškogorske vinarije Deurić. -
Pročitajte i...
Daft Punk: Epilog trodecenijskog muzičkog stvaralaštva
Proslavljeni pariski duo "Daft Punk" objavio je danas 8-minutni video "Epilogue", a svetski mediji su preneli vest da se nakon 28 godina zajedničkog rada, proslavljeni dvojac razdvojio.
Plovidba u večnost: Noć kada je Đole preplivao Dunav
Novi Sad se sinoć oprostio od Đorđa Balaševića odajući mu poštu ceremonijom "Noć kada je Đole preplivao Dunav".
Mila Jovović u filmu Lovac na čudovišta
Poznata video igra Monster Hunter dobija svoju verziju na velikom platnu! Od četvrtka, 25. februara, na repertoaru Cineplexx bioskopa naći će se ova uzbudljiva fantazija sa Milom Jovović u glavnoj ulozi.
Odlazak Panonskog mornara: Preminuo Đorđe Balašević
Đorđe Balašević, jedan od najznačajnijih kantautora sa ovih prostora, preminuo je danas, 19. februara u Kliničkom centru Vojvodina, potvrđeno je RTS-u.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: