-
Poslednjih 5 pesama
- Bijelo dugme - Na Zadnjem Sedistu Moga Auta
- Colonia - Sve oko mene je grijeh
- Riblja čorba - Dva Dinara Druze
- Oliver Dragojević - Teško te zaboravljam
- Zana - Mala
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Palenta sa semenkama
Ako ste ljubitelj palente sa sirom ili pavlakom možda ćete poželeti da isprobate nešto novo i drugačije... Ako, ipak niste ljubitelj ove vrste obroka ovaj recept može prijatno da vas iznenadi.
Krompir sa slaninom i belim lukom
Pripremite danas zapečeni mladi krompir sa belim lukom i slaninom. Ovo je pravo prolećno jelo koje će uz zelenu salatu i mladi luk biti još ukusnije, a mnoge će vratiti u detinjstvo.
-
Zdravlje
Efekti nedostatka sna na telo!
Nedovoljno sna iscrpljuje mentalne sposobnosti i ugrožava fizičko zdravlje. Nauka je povezala hroničan nedostatak sna sa brojnim zdravstvenim problemima – od gojenja do oslabljenog imunog sistema. Ako ste ikada proveli noć prevrćući se u krevetu, znate kako ćete se osećati sutradan: umorno, razdražljivo i dezorijentisano. Ali, redovno uskraćivanje preporučenih 7 do 9 sati sna ima mnogo ozbiljnije posledice od pukog jutarnjeg umora.
Devet napitaka koje treba da izbegavate ako vodite računa o zdravlju
Neka pića koji mnogi od nas svakodnevno kozumiraju predstavljaju rizik za zdravlje. Možda smatramo da su neka zdravija i bolja opcija od gaziranih pića, ali neki podaci govore suprotno.
-
-
Putovanja
Ovaj gradić proglašen je najlepšim priobalnim mestom na svetu!
Prestižni magazin Architectural Digest sastavio je listu najlepših priobalnih gradova sveta, a na samom vrhu našao se Camogli, slikoviti gradić na severozapadu Italije, nadomak Đenove.
Najdinamičniji gradovi sveta: London opet na vrhu, a evo ko ga prati!
Redakcija magazina Time Out donosi pregled najuspešnijih urbanih sredina na osnovu opsežnog istraživanja IESE Cities in Motion indeksa.
-
Preporučujemo
Koje su to najčešće greške koje pravimo kad peremo veš u veš mašini?
Iako pranje veša deluje kao rutinska aktivnost, mnogi od nas prave uobičajene greške koje utiču na miris, dugotrajnost i izgled odeće. Jedna od najčešćih zabluda ogleda se u korišćenju previše omekšivača ili deterdženta, kao i u pogrešnom izboru temperature pranja.
Pet biljaka za prelepo prolećno dvorište bez mnogo održavanja
Proleće je pravo vreme da udahnete novi život svom dvorištu – bilo da raspolažete prostranim vrtom ili malim zelenim kutkom. Sadnja biljaka koje ne zahtevaju previše nege odličan je način da oplemenite prostor bez dodatnog opterećenja. Donosimo vam pet idealnih biljaka koje će uneti boju, miris i eleganciju u vaše dvorište, a pritom ne traže mnogo pažnje.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.37 117.19 118.01 CHF 124.22 125.10 125.97 USD 102.31 103.04 103.76
-
Čista desetka:Jubilarni Noćni market na Kaleniću
Deseti - jubilarni Beogradski Noćni Market održaće se u petak, 13. oktobra 2017. godine, u periodu od 18 do 24 časa, u organizaciji JKP Gradske pijace i Redesign d.o.o.
11-10-2017 | 11:09 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Bigstockphoto-Tupungato
Prepoznatljiv po odličnoj ponudi proizvoda šampiona pijaca, umetnika, dizajnera, ugostitelja, dobrom raspoloženju, komšijskom druženju i sve većem broju prisutnih turista, koji posećuju Beograd, Beogradski Noćni Market je pretvorio pijace u mesto za najbolji provod.
Nesvakidašnji market za kratak period postao je jedan od omiljenih događaja u Beogradu i do sada ga je posetilo preko 200.000 ljudi, svih generacija koji su uživali u raznovrsnoj ponudi i neponovljivoj zabavi.
Na jubilarnom desetom Beogradskom Noćnom Marketu očekuje se još veći broj izlagača, kao i posetilaca koji će uživati u nastupu benda „ZaBeat” i di-džejeva. Market će obeležiti praznična atmosfera uz poklone i rođendansku tortu. Do kraja godine predviđen je još jedan market koji će se sada već tradicionalno održati u decembru i najaviti novogodišnje praznike.
Zbog održavanja muzičko-gastronomskog festivala „Beogradski Noćni Market“, u petak, 13.10.2017. godine, pijaca „Kalenić“ radiće do 12 časova, dok će u subotu, 14.10.2017. raditi uobičajeno.
-
Pročitajte i...
Zimski Beogradski Noćni Market uoči praznika
JKP Gradske pijace i BGD market, organizuju Zimski Beogradski Noćni Market u petak, 27.12.2019. godine na pijaci Skadarlija, u periodu od 18 časova do ponoći.
Noćni market u srcu Vračara
JKP Gradske pijace i BGD market 22. put za redom organizuju Beogradski noćni market, manifestaciju koja je osvojila mnoga srca Beograđana, kao i turista koji u sve većem broju posećuju naš grad. Beogradski noćni marekt održaće se na pijaci Kalenić, u srcu Vračar, 26. jula 2019. godine, od 18 do 24 časa, pod sloganom San letnje noći.
Zima na pijacama
JKP Gradske pijace i Redesign doo pripremaju iznenađenje za sve ljubitelje muzičko-gastronomskog festivala, Beogradskog noćnog marketa, koji će biti održan u petak, 14. decembra na pijaci Blok 44, u periodu od 18 do 24 časa.
Noćni market prvi put u Studentskom parku
14. Beogradski Noćni Market prvi put biće održan u Studentskom parku, na mestu gde je davne 1824. godine otvorena prva pijaca u Beogradu, poznatija kao Velika pijaca, a ulaz kao i do sada biće besplatan.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: