-
Poslednjih 5 pesama
- Parni Valjak - Otkad Te Ne Vidjam Cesto
- Tap 011 - Okreni broj 95
- Boris Rezak - Pokora
- Generacija 5 - Dolazim Za 5 Minuta
- Hari Mata Hari - Ostavi Suze Za Kraj
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Krompir sa slaninom i belim lukom
Pripremite danas zapečeni mladi krompir sa belim lukom i slaninom. Ovo je pravo prolećno jelo koje će uz zelenu salatu i mladi luk biti još ukusnije, a mnoge će vratiti u detinjstvo.
Pasta sa lososom
Ovo je pasta koja će vas oduševiti i probuditi sva vaša čula. Uživajte u ovom jednostavnom obroku uz čašu hladne limunade ili kvalitetnog belog vina...
-
Zdravlje
Devet napitaka koje treba da izbegavate ako vodite računa o zdravlju
Neka pića koji mnogi od nas svakodnevno kozumiraju predstavljaju rizik za zdravlje. Možda smatramo da su neka zdravija i bolja opcija od gaziranih pića, ali neki podaci govore suprotno.
Šta tvrdi nauka: Da li je kolagen zaista najmoćniji suplement?
Poslednjih godina kolagen koristi sve veći broj ljudi, a njegovoj popularnosti dodatno doprinose poznate ličnosti i influenseri, svakodnevno promovišući ideju o njegovom čudotvornom dejstvu na nokte, kožu i kosu.
-
Putovanja
Najdinamičniji gradovi sveta: London opet na vrhu, a evo ko ga prati!
Redakcija magazina Time Out donosi pregled najuspešnijih urbanih sredina na osnovu opsežnog istraživanja IESE Cities in Motion indeksa.
Ova udaljena italijanska regija biće domaćin „najčarobnije žurke na svetu“ ove godine
Detour Discotheque je do sada organizovao spektakularne žurke na vrhovima planina i udaljenim ostrvima, a sada stiže u Apuliju!
-
Preporučujemo
Pet biljaka za prelepo prolećno dvorište bez mnogo održavanja
Proleće je pravo vreme da udahnete novi život svom dvorištu – bilo da raspolažete prostranim vrtom ili malim zelenim kutkom. Sadnja biljaka koje ne zahtevaju previše nege odličan je način da oplemenite prostor bez dodatnog opterećenja. Donosimo vam pet idealnih biljaka koje će uneti boju, miris i eleganciju u vaše dvorište, a pritom ne traže mnogo pažnje.
Efikasna rešenja za uklanjanje neprijatnih mirisa u frižideru
Sigurno ste se bar nekad susreli sa neprijatnim mirisima koji dolaze iz frižidera. Čak iako ste prečistili sve i izbacili hranu, moguće je da je frižider zadržao neprijatan miris. Iapk moguće je rešiti se neprijatnih mirisa u frižideru i kanti koristeći prirodne metode koje će vaš dom ispuniti prijatnim mirisom.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.39 117.21 118.03 CHF 124.08 124.96 125.83 USD 102.28 103.01 103.73
-
BitefArtCafe najavljuje koncert Tijane Bogićević
Tijana Bogićević je jedan od najraskošnijih vokala na našoj muzičkoj sceni, a sada se vraća pred beogradsku publiku 10. maja kada će nastupiti u prostoru kultnog kluba BitefArtCafe.
24-04-2024 | 12:43 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Naxi media, Željka Dimić
Posle niza uspešnih koncerata širom regiona krajem prošle godine, sada nastupa pred klupskom publikom po prvi put od izlaska njenog prvog solo albuma “Čudo” 2018. godine. Tijana je početkom leta 2022. godine objavila drugi album "Blizu", koji je doneo nove hitove, pored već omiljenih pesama sa prvog albuma poput "Tražim"; "Čudo", "Hajde onda ništa"; "U redu", "Bezuslovno". Ovog februara publiku je iznenadila snažnom baladom “Kad odem”.
Jedna je od retkih domaćih izvođača koja gotovo svake godine nastupa u dvoranama, pozorištima i kuluturno – umetničkim scenama širom Srbije, a njeni pop hitovi beleže više od 20 miliona pregleda na Jutjubu, čineći je jednom od predvodnica nove generacije domaće pop muzike u Srbiji.
Sa svojim bendom sastavljenim od vrsnih muzičara, Tijana Bogićević će publici upriličiti nastup u kome će se nizati veoma prepoznatljive pesme sa njenih albuma, a publika će uživati u raskošnim muzičkim aranžmanima, romantičnim tekstovima i snažnoj emociji koja prati svaki njen nastup.
Ova talentovana umetnica donosi savršenu kombilaciju velikih melodija, jakih stihova i emotivnog izvođenja u intimni prostor kluba BitefArtCafe.
Tijana će vas uvući u svoj svet i pružiti magiju. Pridružite nam se na ovom izuzetno emotivnom koncertu. -
Pročitajte i...
Proglašeni pobednici Beogradskog proleća!
Sinoć je održan prestižni muzički festival „Beogradsko proleće“ u mts Dvorani, okupivši ljubitelje muzike, umetnike i zaljubljenike u domaću scenu.
Zabranjeno pušenje 31. oktobra u MTS dvorani!
Nakon rasprodatih koncerata u Sarajevu, Ljubljani i Zagrebu, legendarni bend u akustičnoj postavi stiže i u Beograd, gde će nastupiti 31. oktobra u mts Dvorani.
Održana konferencija za novinare uoči Beogradskog proleća
Za prestižne nagrade festivala „Beogradsko proleće“ koje će biti održano 24. aprila u 20 časova u mts Dvorani i ove godine takmičiće se 18 izvođača, kako afirmisanih, tako i neafirmisanih sa kompozicijama koje do sada nisu objavljene. Tako će prestižni festival, ove godine svojim pesmama obogatiti: Dado Topić, Boris Režak, Milan Bujaković, Sandi Cenov, Marko Vukes, Neno Murić, Nataša Mihajlović, Famos, Bojan Marović, Đole Boem, Ana Petan, Nikola Borković , David Temelkov, Lena Kovačević, Lorenca Lola, Oliver Kostić, Anđela Nestorović, Emil Fetahović.
Ovacije za Mariju Jelić u Bolonji!
Naš svetski poznati sopran Marija Jelić debitovala je 12. aprila 2025. u Bolonji u Verdijevom Rekvijemu, jednom od najkompleksnijih dela klasične muzike, sa izuzetnim pevačima svetskog renomea – tenorom Fabiom Armilijatom, basom Mikeleom Petruzijem i mecosopranom Aoksue Zu – dok je orkestrom i horom u Bazilici Santa Maria dei Servi dirigovao maestro Lorenco Bikari.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: