Besplatan koncert u Madlenianumu

U organizaciji Ambasade Republike Indije, u utorak, 22. marta 2016. godine sa početkom u 19:30, u Velikoj sali Madlenianuma biće održan koncert Anuradha Pal’s Stree Shakti benda.

18-03-2016

|

11:49

|

Autor / Izvor: Naxi media


Anuradha Pal’s Stree Shakti band je perkusionistički bend, koji više od 20 godina, kroz jedinstvenu kombinaciju melodije, poezije i ritma, spaja moderno i tradicionalno.


Ovaj originalni bend postavlja standarde i ruši predrasude, promovišući snagu žena u indijskoj muzici, podstičući jednakost i pravo na dostojanstvo. Nastupali su na nekim od najprestižnijih festivala.


Proslavljajući dvadesetogodišnjicu Anuradha Pal’s Stree Shakti band će nastupiti u 5 gradova Evrope u martu 2016. godine prenoseći poruku iz Indije za jačanje ženskog pokreta u svetu.


Ulaznice za koncert su besplatne i mogu se podići na biletarnici Madlenianuma, Glavna 32, Zemun.