Slušate: Dan sa Danijelom Milošević

Pesma: Oktobar 1864 - Denis

Dan sa Danijelom Milošević
Naxi Radio
  • Poslednjih 5 pesama
    1. Oktobar 1864 - Denis
    2. Tony Cetinski - Od Milion Zena
    3. Plavi orkestar - Ako su to samo bile laži
    4. Zdravko Čolić - April u Beogradu
    5. Magnifico - Samo Malo
  • Beograd Uzivo
  • Propuštene emisije
    Ostale emisije
    1. Ana Stanić - Ponedeljak - Mojih 50
    2. 2. jun - 1 - Dodir noći
    3. 2. jun - 2 - Dodir noći
    4. 2. jun - 3 - Dodir noći
    5. Boris Pingovic - Petak - Mojih 50
  • Preporučujemo
    Projice sa sirom i maslinama Projice sa sirom i maslinama

    Ukusne projice mogu biti odličan izbor doručka, užine ili večere.

    Salata sa tunjevinom Salata sa tunjevinom

    Ukoliko ste ljubitelj tune, uživaćete u obrok salati pripremljenoj na ovakav način.

  • Zdravlje
    Aromatična voda za početak dana Aromatična voda za početak dana

    Našem telu je nakon sna potrebna hidratacija, pa se preporučuje da pre kafe, čaja ili bilo kog drugog napitka u vaš organizam unesete vodu. Ovu vodu možete aromatizovati različitim agrumima i povrćem.

    Aktivni i kod kuće: Vežbe za jačanje i oblikovanje ruku Aktivni i kod kuće: Vežbe za jačanje i oblikovanje ruku

    Pored treniranja svake regije tela, određenim treninzima možete se fokusirati na gornje ekstremitete. Ukoliko želite da poboljšate tonus, jačinu vaših ruku, oprobajte se u ovim kratkim treninzima koje možete raditi kod kuće.

  • Putovanja
    Venecija: Grad mostova Venecija: Grad mostova

    Jedna od veoma popularnih turističkih destinacija Italije je Venecija - grad mostova i kanala, maski i karnevala, veličanstvenih građevina...

    Budimpešta: Grad za uživanje u zimskoj atmosferi Budimpešta: Grad za uživanje u zimskoj atmosferi

    Budimpešta, glavni grad Mađarske, ubraja se među najposećenije destinacije domaćih turista, usled blizine i sjajnog ugođaja koji ova evropska metropola nudi. Ona je posebno magična tokom zime i prazničnog perioda, te predstavlja vikend destinaciju vrednu posete.

  • Preporučujemo
    Nahranite vaše biljke namirnicama koje imate u kuhinji Nahranite vaše biljke namirnicama koje imate u kuhinji

    Ljuske iskorišćenih jaja i soc domaće kafe mogu se upotrebiti kao dodatak ishrani vaših biljaka.

    Sredstvo za čišćenje podova sa esencijalnim uljima Sredstvo za čišćenje podova sa esencijalnim uljima

    Napravite sredstvo za čišćenje podova od namirnica koje imate u svom domu i obogatite ga neodoljivim aromama esencijalnih ulja.

  • Kursna lista
    Kupovni Srednji Prodajni
    EUR 116.45 117.27 118.09
    CHF 119.97 120.81 121.66
    USD 108.54 109.30 110.07
  • Povezani članci
  • Beogradsko proleće: Saopštena imena ovogodišnjih takmičara

    Danas, 14. marta u mts Dvorani na konferenciji za medije saopštena su imena ovogodišnjih izvođača koji će učestvovati u takmičarskom delu festivala Beogradsko proleće. Naxi radio je partner prestižnog muzičkog festivala koji se održava 22. aprila.




    14-03-2023 | 17:27 | Autor/Izvor: Naxi media-mts dvorana PR

    Foto: Naxi media, Željka Dimić

     

    Na konferenciji medijima su se obratili: Maja Rakovic, vlasnica i glavna i odgovorna urednica Naxi radija i predsednica Selekcione komisije i Stručnog žirija, Ivan Ilić, muzički urednik Festivala Beogradsko proleće i predsednik Udruženja muzičara džeza, zabavne i rok muzike Srbije i Branko Klanšček, umetnički direktor Festivala Beogradsko proleće.

    "Ponosna sam što je Naxi radio deo "Beogradskog proleća". Živela sam sa ovim festivalom i sa svojim roditeljima uživala u mnogim "Beogradskim prolećima". Raduje me što Naxi radio pomaže u stvaranju novog "Beogradskog proleća", koje će biti jednakog kvaliteta kao sva prethodna. Veoma sam ponosna što imam mogućnost da svoj muzički ukus ispoljim i što mi je dodeljena prilika da kao predsednica Stručnog žirija i Selekcione komisije učestvujem u odabiru ovogodišnjih takmičarskih pesama. Na nama je bila velika odgovornost, posvećeno smo proveli sate i dane u njihovom odabiru. Srećna sam što će prve tri nagrade dodeliti publika, jer je ona ta koja bira najbolje. Još jedna divna stvar ovog festivala je ta da je on regionalni i da nam dolaze pesme iz celog regiona", istakla je Maja Rakovic uz zadovoljstvo što je interesovanje za festival veliko i što ovih dana Beograd priča o "Beogradskom proleću".



    (Foto: Naxi media, Željka Dimić)

    Ivan Ilić, muzički urednik Festivala Beogradsko proleće i predsednik Udruženja muzičara džeza, zabavne i rok muzike Srbije, istakao je da je "Beogradsko proleće" festival koji u sebi nosi težinu i tradiciju, te da ga kao muzičkog urednika najviše raduje činjenica da je to festival muzike koja se izvodi uživo.

    Branko Klanšček, umetnički direktor "Beogradskog proleća", naglasio je da je prošlogodišnja pobednička pesma "Čuvam ljubav" Tonija Cetinskog postala regionalni hit, i da se nada da će i ove godine nagrađene pesme doživeti takav uspeh.

    Umetnici koji će nastupiti 22. aprila na sceni mts Dvorane su:

    Tijana Bogićević - "Krila od dima"

    Milena Vučić - "Udostoji"

    Saša Vasić - "Otac"

    Lado Leskovar i Bora Đorđević - "Verica"

    Isak Šabanović - "Svakoj sam po nešto dao"

    Adi Šoše - "Pusto ostrvo"

    Ana Stanić - "Krila"

    Nenad Ćeranić i Mirna Košanin - "Samo ljubi me"

    Princ - "Divna"

    Kristijan Rahimovski - "Suze nebeske"

    Danijel Alibabić - "Pitaj ga"

    Miloš Stojković - "Dođi u moj grad"

    Jelena Vlahović - "Amanet"

    Dule Lušin - "Prst sudbine"

    Milan Bujaković - "Mala"

    Iva Lorens - "Stranac"

    Jasna Đokić - "San o zaljubljenoj"

    Monika Knezović - "Jaka kad je najteže"


    Umetnici će se takmičiti u kategorijama: najbolja kompozicija, najbolji tekst, najbolji aranžman i najbolja interpretacija, koje će dodeliti Stručni žiri, a dok će publika odlučiti o prvoj, drugoj i trećoj nagradi Festivala.


    Na ovogodišnji konkurs za obnovljeno "Beogradsko proleće 2023", koji je trajao od 15. januara do 15. februara, prijavljeno je čak 304 neobjavljenih kompozicija u pop i zabavnim aranžmanima, od kojih je odabrano osamnaest takmičarskih. 



    (Foto: Naxi media, Željka Dimić)

  • Pročitajte i...
    Nova pesma Milene Vučić na Naxi radiju Nova pesma Milene Vučić na Naxi radiju

    U četvrtak, 27. aprila slušaoci Naxi radija u 12:30h imaće priliku da čuju novu pesmu Milene Vučić Udostoji, sa kojom se takmičila na održanom festivalu Beogradsko proleće.

    Kiki Rahimovski premijerno na Naxi radiju Kiki Rahimovski premijerno na Naxi radiju

    Slušaoci Naxi radija danas, 25. aprila u 12:30h imaće priliku da čuju radijsku premijeru pesme Suze nebeske Kristijana Kikija Rahimovskog.

    Krila: Nova pesma Ane Stanić na Naxi radiju Krila: Nova pesma Ane Stanić na Naxi radiju

    Danas, 24. aprila, slušaoci Naxi radija u 14:30h čuće novu pesmu Ane Stanić "Krila" sa kojom se predstavila na "Beogradskom proleću" i osvojila specijalnu nagradu Naxi radija.

    Krila do dima Tijane Bogićević na Naxi radiju Krila od dima Tijane Bogićević na Naxi radiju

    Slušaoci Naxi radija imaće priliku da danas u 12:30h čuju numeru "Krila od dima", pobedničku pesmu "Beogradskog proleća".

  • Komentari

    Komentara: 0

    Postavi komentar: