-
Poslednjih 5 pesama
- EKV - Krug
- Vanna - Ako je vredelo ista
- Massimo Savic - Dodirni Me Slucajno
- Viktorija - Ljubav je samo reč
- Haustor - Moja prva ljubav
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
PreporučujemoTestenina sa dagnjama
Nakon praznika i jake hrane pravo je vreme da pređemo na neko laganije, aromatično jelo, koje konačno može i da nas podseti na sunčane dane i odmaranje na plaži.
-
ZdravljeSimptomi nedostatka vitamina C
Vitamin C je esencijalan za rast i razvoj organizma. Nedostatak ovog vitamina, poznat kao skorbut, nastaje kada telo ne dobija dovoljno vitamina C iz ishrane. Budući da telo ne proizvodi vitamin C, neophodno je unositi ga putem hrane, prvenstveno voća i povrća.
Energija iz tanjira: Najbolje namirnice za borbu protiv zimskog umoraVaše telo funkcioniše zahvaljujući hrani koju unosite. Najbolji način da iz hrane dobijete maksimalnu energiju jeste da birate najkvalitetnije namirnice.
-
PutovanjaGrad budućnosti: Toyota otvara vrata svog futurističkog grada
Prva faza izgradnje futurističkog grada pod nazivom Toyota Woven City je završena, a već na jesen očekuje se dolazak prvih stanovnika.
Zimska avantura u Sloveniji: Vaša karta za nezaboravne trenutke na sneguSlovenija postaje prava zimska destinacija iz snova čim planinski vrhovi prekrije sneg. Skijališta poput Kranjske Gore, Pohorja, Rogle ili Goltea nude staze za sve – od početnika do iskusnih skijaša i snowboardera. Uz jedinstveni Ski Pass, možete obići više odmarališta i maksimalno uživati u snežnim radostima.
-
PreporučujemoNajbolji saveti za brzo sušenje veša tokom zimskih meseci
Zima može da predstavlja izazov kada je sušenje veša u pitanju, pogotovo ako nemate mogućnost korišćenja otvorenog prostora ili sušilice veša.
Pirinač u kupatilu: Neočekivani trik sa brojnim prednostimaVećina ljudi čuva pirinač u kuhinji, ali jeste li se ikada zapitali koliko može biti koristan u kupatilu? Na prvi pogled, pirinač možda ne deluje kao nešto što bi imalo primenu van kuhinje, ali zapravo može da bude iznenađujuće koristan i u drugim delovima doma.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.32 117.14 117.96 CHF 123.89 124.77 125.64 USD 113.50 114.30 115.10
-
Beogradski noćni market: Ljubav i vino
JKP Gradske pijace i BGD market zakazali su prvo ovogodišnje zajedničko druženje za petak, 14.februar od 18 do 24 časa na pijaci Blok 44, pod sloganom Ljubav i vino.
05-02-2020 | 12:12 | Autor/Izvor: Naxi media-Beogradski noćni market PR
Foto: Bigstockphoto-Tupungato
Ovaj poseban datum posvećen je ljubavi, vinogradarima, vinarima i ljubiteljima vina. Na ovogodišnjem Beogradskom noćnom marketu posetioci će biti u prilici da osete nove ukuse i mirise, jer će na ovoj popularnoj urbanoj gradskoj manifestaciji, nastupiti veliki broj poljoprivrednih proizvođača sa beogradskih pijaca i male porodične radionice sa bogatom ponudom domaćih tradicionalnih proizvoda i specijaliteta.
Muzičko gastonomski festival postao je prepoznatljiv po učešću brojnih umetnika i dizajnera, odličnoj ponudi kreativnih i unikatnih modnih proizvoda, kao i kućne galanterije. Na ovoj tradicionalnoj manifestaciji posetioce očekuje veliki izbor hrane i pića specijalno pripremljenih za ovu priliku.
Beogradski noćni market, pod sloganom „Ljubav i vino“ će biti pravo mesto za kupovinu poklona i dobrog provoda, jer će ovaj ambijent upotpuniti novi i stari muzički hitovi uz di džeja Brkatog.
JKP „Gradske pijace“ i „BGD market“ već četvrtu godinu za redom organizuju „Beogradski noćni market“, koji je uvek nailazio na veliko interesovanje stanovnika Beograda i turista, i do sada primio oko pola miliona posetilaca.
Ulaz je slobodan.
-
Pročitajte i...24Kitchen Piknik u Bašti: Bogata gastronomska ponuda uz sjajan muzički program
Prvi vikend u septembru donosi pravu poslasticu za sve ljubitelje prirode, dobre muzike i ukusnih zalogaja! Manifestacija 24Kitchen Piknik u Bašti po treći put održaće se 2. i 3. septembra u Botaničkoj bašti Jevremovac.
24Kitchen Piknik u Bašti: Vikend za uživanje u vrhunskoj hrani i koncertima u prirodi!Prvi vikend u septembru donosi pravu poslasticu za sve ljubitelje prirode, dobre muzike i ukusnih zalogaja! Manifestacija 24Kitchen Piknik u Bašti po treći put održaće se 2. i 3. septembra u Botaničkoj bašti Jevremovac.
Magični varijete u mts DvoraniSpektakularni „Magični varijete“ biće održan 26. marta u mts Dvorani. U okviru ove specifične forme mađioničarskog nastupa koja će se u Srbiji, Beogradu, ali i na sceni mts Dvorane odigrati prvi put, nastupiće akrobate, iluzionisti, žongleri i mađioničari iz celog sveta, donoseći Beograđanima pravo osveženje iz sveta magije i obećavajući pravi spektakl, u kakvom do sada nisu imali prilike da uživaju.
Radno vreme pijaca u dane novogodišnjih i božićnih praznikaZelene pijace u subotu, 31. decembra, radiće uobičajeno, od 6 do 19 časova, dok 1. i 7. januara (nedelja i subota) neće raditi, navodi se na sajtu beograd.rs.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: