Beogradski festival cveća ovog vikenda

Šesti beogradski festival posvećen hortikulturi održaće se 26. i 27. septembra u Parku Manjež. Tokom dva dana trajanja festivala, posetioce očekuje raznovrstan program, a ove godine najviše pažnje posvećeno je temi Šesto čulo.

22-09-2015

|

12:26

|

Autor / Izvor: Naxi media

U tom duhu otpočeće ovogodišnje izdanje Festivala uz šestočasovni muzički program, tokom oba dana vikenda, koji će otvoriti Katarina Jovanović, poznata operska umetnica i jedan od naših najlepših soprana, Hendlovom arijom "Drvo".

BFC stimuliše sva čula atraktivnim ambijentom i dvodnevnim programom koji će se odvijati širom parka, u namenski kreiranim zonama sa preko 50 učesnika i izlagača. Dozvolite svom šestom čulu da vas vodi kroz mnogobrojne sadržaje i inicijative koje ćemo i ove godine podeliti sa stalnom i novom publikom.
Radno vreme festivala je od 10 do 19 časova, a BFC je kao i uvek otvoren i besplatan za sve građane.

Posebna novina ovogodišnjeg Festivala je glasanje publike za izlagača sa najboljom postavkom - među tri izglasana favorita žiri ce proglasiti pobednika i dodeliti mu titulu "Flosal utisak 6. BFCa" i novčanu nagradu.

Radno vreme festivala je od 10 do 19 časova, a BFC je kao i uvek otvoren i besplatan za sve građane.

Sve detalje i raspored programa možete pratiti na oficijalnom sajtu Festivala.