
Balašević 25. januara u Kragujevcu
Legendarni kantautor Đorđe Balašević će dugoočekivani koncert u Kragujevcu održati 25. januara (20:00) 2020. godine u SBB hali Jezero.
17-12-2019
|13:47
|Autor / Izvor: Naxi media-Longplay

Ulaznice kupljene za prvobitni datum 15. novembra važe za 25. januar i nije ih potrebno menjati!
Deo vraćenih ulaznica biće od sutra ponovo pušten u prodaju. Parter je 1500 dinara, tribine su 1800 dinara, a VIP 2500 dinara. Prodaja ide preko mreže i prodajnih mesta www.tickets.rs, a u Kragujevcu na biletarnici Dečijeg pozorišta, kao i Da Gama Travel-u i Music Store-u.
Nema ih mnogo, požurite da ih kupite, jer je prvobitno koncert bio rasprodat danima unapred!
Prisiljen da zbog zdravstvenih problema odloži koncert u "SBB hali Jezero" predviđen za 15. novembar, ("Bio sam u nekoj maloj frkici, četiri dana u bolnici... Malo sam doteran, dobio sam četiri stentića"), Balaševiću je drago što će 25. januara ponovo biti "posle dugo vremena u gradu koji je uvek bio rokenrol, iz koga je Smak, koji je zadržao sva obeležja grada i nije se poseljačio u onom ružnom smislu te reči".