-
Poslednjih 5 pesama
- Parni Valjak - Lutka za bal
- Oliver Mandić - Bobane
- Sergej Ćetković - Dva minuta
- Idoli - Devojko mala
- Dejan Cukić - Nebo jedino zna
-
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
-
-
Zdravlje
Vežbe disanja za opuštanje
Ukoliko ste pod stresom, osećate premor i tenziju u mišićima, isprobajte ovu jednostavnu tehniku disanja, koja će vam pomoći da se opustite.
Zeleni čaj saveznik zdravlja
Zeleni čaj ubraja se među najpopularnije čajeve i to nije bez razloga. Benefiti njegovog konzumiranja su višestruki.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.76 117.58 118.40 CHF 105.84 106.58 107.33 USD 97.02 97.70 98.38
-
Atelje 212: Zaljubite se u pozorište
Februar je mesec ljubavi, a pozorište Atelje 212 je pripremilo zanimljivu akciju za publiku.
02-02-2017 | 13:54 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Naxi media, Željka Dimić
Naime, akcija važi za sve predstave tokom februara (ograničen je broj karata), a odnosi se na to da kupovinom jedne karte obezbeđujete dva mesta u gledalištu.
Pogledajte aktuelni repertoar za ovaj mesec.Ovog februara zaljubite se u pozorište ili u pozorištu!
(Foto: Atelje 212 promo) -
Pročitajte i...
Premijera predstave Venera u krznu
U utorak, 20. aprila u 19 časova na sceni Teatra VUK premijerno će biti odigrana predstava Venera u krznu Dejvida Ajvsa u režiji Tatjane Mandić Rigonat.
JDP: Nova predstava u režiji Miloša Lolića
Premijera predstave Kaspar Petera Handkea u režiji Miloša Lolića biće održana u petak 12. marta u 19.00 na sceni Ljuba Tadić, navodi se u zvaničnom saopštenju.
Berači snova premijerno u Zvezdara teatru
Na održanoj konferenciji za novinare najavljena je dugo očekivana premijera komada Berači snova po tekstu Vladimira Đurđevića, a u režiji Božidara Đurovića. O novom komadu koji će 11. marta premijerno biti odigran na sceni teatra pod zvezdama, samoj predstavi, ulogama pričali su reditelj, pisac i glumačka ekipa Hadži Nenad Maričić, Biljana Đurović, Bojana Stojković, Stefan Jevtović, Siniša Ubović, Ivan Jevtović i Joakim Tasić.
Mural u čast Marinka Madžgalja
Pasaž između službenog ulaza Ateljea 212 i Vlajkovićeve ulice, postao je bogatiji za mural posvećen Marinku Madžgalju, proslavljenom glumcu koji je preminuo 2016. godine.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: