Anđelka Prpić u Mojih 50
Od ponedeljka, 5. februara gošća emisije Mojih 50 na Naxi radiju je glumica i voditeljka Anđelka Prpić.
04-02-2018
|19:16
|Autor / Izvor: Naxi media-wikipedia
Anđelka je rođena 23. oktobra 1984. godine u Požarevcu.
Glumu je diplomirala na Akademiji dramskih umetnosti u Novom Sadu u klasi profesora Borisa Isakovića.
Do sada je imala priliku da igra u pozorištu na filmu i televiziji, a glavna uloga Čarne Malbaš u seriji "Žene sa Dedinja" donela joj je veliku popularnost. Usledile su serije "Naša mala klinika", kolaž "Mešano meso" i veoma propularna serija "Andrija i Anđelka".
Pored glume, Anđelka se uspešno bavila i TV vditeljstvom. Vodila je emisije "48 sati svadba", "Noćni TV projekat", "Bulevar u 5 do 5".
Publika je prošle godine imala proiliku da je gleda i u filmu "Kozje uši", a trenutno pozorišnu publiku osvaja monodramom "Šta me snađe" za koju se širom zemlje traži karta više.
Pored glume, Anđelka se uspešno bavila i TV voditeljstvom. Vodila je emisije "48 sati svadba", "Noćni TV projekat", "Bulevar u 5 do 5".
U emisiji "Mojih 50" Anđelka će izabrati jednu pesmu koja je podseća na prvi "bolan raskid" u životu, jednu zato što je "himna generacije '84", a jednu zbog toga što je, pevajući je na nekim davnim "karaokama", pobedila. Čućete kako je prepevala "Rušku", Zdravka Čolića, mislivši da je to pravi tekst, a saznaćete uz koju pesmu su njen suprug i ona imali prvi svadbeni (bračni) ples, postavši, verovatno, prvi i jedini par koji je odabrao baš tu pesmu.
Emisija "Mojih 50" na programu je svakog radnog dana od 18 do 19 časova na Naxi radiju. Emisiju "Mojih 50", možete slušati i na Naxi nacionalu, najvećoj radijskoj mreži u Srbiji.
Pogledajte koje pesme je Anđelka Prpić odabrala u emisiji "Mojih 50".
Ukoliko ste propustili emisiju u kojoj je gostovala Anđelka Pripić, možete je poslušati OVDE.