-
Poslednjih 5 pesama
- Rogati & Boris Rezak - Pozelim Ti Srecu
- Djordje Balašević - Ne volim januar
- Tony Cetinski - General Bez Cinova
- Ana Stanić - Vidim Te Kad...
- Merlin - Skoljka
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
-
Zdravlje
Zdrav tanjir: Izbalansirajte unos namirnica
Ukoliko polažete pažnju na količinski i sadržajni unos hrane na dnevnom nivou, možete isprobati tehniku tzv. zdravog tanjira.
Vitamini u čaši!
Prirodni sokovi su višestruko blagotvorni po naš organizam. Oni će ujutru povećati našu energiju i pomoći nam da se razbudimo, pospešiti probavni sistem, ujedno i detoksikaciju. Isprobajte ovaj narandžasti miks voća i povrća!
-
-
Putovanja
Budimpešta: Grad za uživanje u zimskoj atmosferi
Budimpešta, glavni grad Mađarske, ubraja se među najposećenije destinacije domaćih turista, usled blizine i sjajnog ugođaja koji ova evropska metropola nudi. Ona je posebno magična tokom zime i prazničnog perioda, te predstavlja vikend destinaciju vrednu posete.
Kapri: Mesto za odmor iz bajke
Kapri je ostrvo u Napuljskom zalivu, koje važi za mondensko letovalište, te predstavlja destinaciju koja privlači turiste iz celog sveta.
-
Preporučujemo
Očistite drveni pribor pomoću soli i limuna
Ukoliko u vašem domaćinstvu koristite drveni pribor za jelo i pripremu hrane, znajte da mu je pored regularnog pranja potrebna i adekvatna nega i dezinfekcija.
Za buket iz bajke: Obradujte voljenu osobu
Cveće bi dragim osobama trebalo poklanjati uvek, jer je to znak pažnje i ljubavi koji nikada ne zastareva. Ljubav bi, isto tako, trebalo slaviti svakog dana, no ukoliko pripadate onom delu populacije koji voli da obeleži svetski dan ljubavi, napravite neki od neodoljivih cvetnih aranžmana.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.49 117.32 118.14 CHF 117.81 118.64 119.47 USD 109.12 109.89 110.66
-
Aleksandra Radović: Najdraža su priznanja publike
Aleksandra Radović, pop diva jedinstvenog glasa, jedna je od najpriznatijih izvođača i autora na našim prostorima. Sa tim su saglasni i slušaoci Naxi radija, koji su je ove godine izglasali za pevačicu godine.
01-07-2020 | 12:57 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Naxi media, Željka Dimić
Iako je konkurencija bila jaka, slušaoci Naxi radija izdvojili su Aleksandru kao najbolju među najboljim ženskim vokalima iz celog regiona. Svoj zvezdani status, Aleksandra je utvrdila ove godine objavivši album "Predvorje života" sa koga su se izdvojili hitovi: "Ne Hvala, "Živim Bol", "Anuliran", "Gde ćeš ovu noć".
"Meni su najdraže one nagrade koje dolaze od publike. Hvala mom divnom Naxi radiju, najpre na nominaciji u četiri kategorije, hvala mojoj divnoj publici i svima vama koji ste glasali za mene u kategoriji "Pevačica godine" i na toj nagradi koja će doneti još jednu novu radost u moj život. Hvala svima vama na ljubavi i na pažnji svih ovih dvadeset godina, koliko se slušamo, trajemo zajedno i volimo.", izjavila je Aleksandra za Naxi radio.
Na samom početku ove godine, Aleksandra Radović je predstavila i svoj novi, peti studijski album "Predvorje Života". Tačno u podne, 14. februara na njenom YouTube kanalu objavljeno je šest novih pesama ( "Anuliran", "Ne Hvala", "Pazl", "Predvorje Života", "Živim Bol", "Poljubi me") i šest novih video spotova. Album je u Srbiji objavljen za PGP-RTS, dok regionalno izdanje potpisuje Croatia Records.
Peti studijski album Aleksandre Radović naišao je na snažan odziv publike, a samo nedelju dana nakon objavljivanja našao se na listi TOP 10 najprodavanijih albuma u Hrvatskoj, na listi koju svake nedelje objavljuje "Hrvatska Diskografska Udruga".
Njene diskografske uspehe, prate i izuzetno posećeni nastupi širom regiona, kao i rad u školi pevanja u Beogradu čiji je osnivač. Škola pevanja "КreARtivni Centar" ulazi u drugu deceniju postojanja, a iz nje su izašli brojni uspešni pevači, od kojih su neki dobro poznata imena na muzičkoj sceni.
Aleksandra Radović je već osvojila Naxi Zvezdu za pesmu godine, 2018. godine, za singl "Ljubavi moja". -
Pročitajte i...
Zvezdane rođendanske čestitike Naxi radiju
Naxi radio proslavio je 28. rođendan glamuroznom zabavom u hotelu Hyatt Regency.
Aleksandra Radović o novoj pesmi i spotu
Aleksandra Radović, jedna od najpopularnijih pop pevačica regiona, predstavila je novu pesmu "Prošlo me je", koja je dobila i ekranzaciju. Slušaoci Naxi radija imali su ekskluzivnu priliku da prvi čuju muzički novitet koji osvaja već posle jednog slušanja. U razgovoru za Naxi, Aleksandra je otkrila kako je protekao rad na ovoj pesmi.
Nova pesma Aleksandre Radović na Naxi radiju
Ovog petka, 14. oktobra u 12:30h slušaoci Naxi radija ekskluzivno će imati priliku da čuju novu pesmu pop dive Aleksandre Radović.
Najbolje od Mojih 50 - Spisak 50 omiljenih pesama - Aleksandra Radović
Pogledajte koje pesme je Aleksandra Radović odabrala u emisiji Mojih 50.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: