Slušate: Dodir noći

Pesma: Oktobar 1864 - Nadji me

Dodir noći
Naxi Radio
  • Poslednjih 5 pesama
    1. Oktobar 1864 - Nadji me
    2. Parni Valjak - Uhvati Ritam
    3. Zdravko Čolić - Loše vino
    4. Hari Mata Hari - Ja nemam snage da te ne volim
    5. Bijelo dugme - Ipak, Pozelim Neko Pismo
  • Beograd Uzivo
  • Propuštene emisije
    Ostale emisije
    1. Boris Pingovic - Petak - Mojih 50
    2. 1. jun - 1 - Dodir noći
    3. 1. jun - 2 - Dodir noći
    4. 1. jun - 3 - Dodir noći
    5. Boris Pingović - Četvrtak - Mojih 50
  • Preporučujemo
    Salata sa tunjevinom Salata sa tunjevinom

    Ukoliko ste ljubitelj tune, uživaćete u obrok salati pripremljenoj na ovakav način.

    Smoothie od jagoda Smoothie od jagoda

    Napravite osvežavajući smoothie od jagoda.

  • Zdravlje
    Aromatična voda za početak dana Aromatična voda za početak dana

    Našem telu je nakon sna potrebna hidratacija, pa se preporučuje da pre kafe, čaja ili bilo kog drugog napitka u vaš organizam unesete vodu. Ovu vodu možete aromatizovati različitim agrumima i povrćem.

    Aktivni i kod kuće: Vežbe za jačanje i oblikovanje ruku Aktivni i kod kuće: Vežbe za jačanje i oblikovanje ruku

    Pored treniranja svake regije tela, određenim treninzima možete se fokusirati na gornje ekstremitete. Ukoliko želite da poboljšate tonus, jačinu vaših ruku, oprobajte se u ovim kratkim treninzima koje možete raditi kod kuće.

  • Putovanja
    Venecija: Grad mostova Venecija: Grad mostova

    Jedna od veoma popularnih turističkih destinacija Italije je Venecija - grad mostova i kanala, maski i karnevala, veličanstvenih građevina...

    Budimpešta: Grad za uživanje u zimskoj atmosferi Budimpešta: Grad za uživanje u zimskoj atmosferi

    Budimpešta, glavni grad Mađarske, ubraja se među najposećenije destinacije domaćih turista, usled blizine i sjajnog ugođaja koji ova evropska metropola nudi. Ona je posebno magična tokom zime i prazničnog perioda, te predstavlja vikend destinaciju vrednu posete.

  • Preporučujemo
    Nahranite vaše biljke namirnicama koje imate u kuhinji Nahranite vaše biljke namirnicama koje imate u kuhinji

    Ljuske iskorišćenih jaja i soc domaće kafe mogu se upotrebiti kao dodatak ishrani vaših biljaka.

    Sredstvo za čišćenje podova sa esencijalnim uljima Sredstvo za čišćenje podova sa esencijalnim uljima

    Napravite sredstvo za čišćenje podova od namirnica koje imate u svom domu i obogatite ga neodoljivim aromama esencijalnih ulja.

  • Kursna lista
    Kupovni Srednji Prodajni
    EUR 116.45 117.27 118.09
    CHF 119.51 120.35 121.20
    USD 108.18 108.94 109.70
  • Povezani članci
  • 60. Sajam knjiga u Beogradu: Počasni gost Rusija

    Sajam knjiga u Beogradu počinje 25. oktobra i trajaće do 1. novembra, a posetioci će imati priliku da se upoznaju sa ekskluzivnim izdanjima izdavačkih kuća, svetskim premijerama i nagrađivanim autorima. Ovogodišnji slogan omiljene manifestacije posvećene pisanoj reči je Šta bi bilo da nije bilo, a gostujuća zemlja je Rusija.




    22-10-2015 | 16:09 | Autor/Izvor: Naxi media

    Foto: bigstockphoto/melis

     

    Više od 450 izlagača iz Srbije i inostranstva prikazaće svoju produkciju na 29 968 m2 izložbenog prostora u halama 1, 1A, 2A, 2C i 4.

    Na predstojećem jubilarnom 60. Međunarodnom sajmu knjiga u Beogradu počasni gost je Rusija, zemlja kulture i znamenitih književnika. Na svom štandu, koji će se nalaziti na počasnom mestu u Hali 2A, Rusija će prezentovati svoje bogato kulturno i književno nasleđe kroz promocije i sajamske programe, učešćem poznatih autora, prevodilaca, izdavača, distributera,kroz izložbu, kao i organizacijom posebnog "okruglog stola" o prevodilaštvu.

    Osim Ruske Federacije, kao počasnog gosta, na 60. Međunarodnom beogradskom sajmu knjiga će se predstaviti i izlagači iz: Francuske, BiH, Irana, Crne Gore, Republike Srpske, Japana, Belorusije, Hrvatske, Velike Britanije, Španije, Nemačke, Italije, Kine, Brazila, Angole, Indije i po prvi put Rumunije i Azerbejdžana.

    U skladu sa svojom misijom negovanja kulturnih vrednosti na konferenciji za novinare izdavačka kuća Laguna je najavila nekoliko izdanja koja će biti dostupna na sajmu. Laguna je nedavno objavila knjigu priča najvažnijeg savremenog ruskog pisca Viktora Peljevina "Kristalni svet". Pred sam početak sajamske manifestacije, 23. oktobra izaći će i knjige kojima je tema Rusija: "Samoubistvo" Marka Aldanova i "Ništa nije istina i sve je moguće" Pitera Pomoranceva, naturalizovanog Britanca koji je rođen u SSSR-u ali je po rođenju stigao sa roditeljima u Englesku. Tema njegovog romana je aktuelna Rusija u kojoj je diktatura rijaliti šou.

    Na ovogoišnjem sajmu biće predstavljene i knjige glumca Lazara Ristovskog i režisera Srđana Dragojevića, koje su dobile nova izdanja, novi roman Vladimira Kecmanovića "Osama", reizdanje "Seoba" Miloša Crnjanskog i mnoge druge.

    Program Sajma knjiga


    Tematski kompleks tribinskih i promotivnih programa u organizaciji Beogradskog sajma obuhvata značajne pojave i vrednosti naše književno-kulturne savremenosti i istorije, a u njihovom okviru:

    60. godišnjice Beogradskog sajma knjiga
    80-godišnjica rođenja Danila Kiša.
    100-godišnjice od rođenja Branka Ćopića
    120-godišnjica Milana Kašanina
    140-godišnjica Branislava Petronijevića
    1200-godišnjice Metodija Solunskog, slovenskog prosvetitelja


    U okviru pratećeg programa 60. Međunarodnog beogradskog sajma knjiga biće po prvi put organizovan Festival stvaralaštva mladih autora na kome će se predstaviti dela iz likovne, muzičke, scenske i filmske umetnosti koja za temu imaju knjigu, a čiji su stvaraoci mlađi od 30. godina.


    Školski dan na 60. Međunarodnom beogradskom sajmu knjiga biće četvrtak, 29. oktobar 2015. Ovaj sajamski dan posvećen je organizovanim posetama učenika, nastavnika, školskih bibliotekara, studenata i profesora. Tim povodom izdavači pripremaju poseban sadržajan program namenjen deci i mladima kao i njihovim učiteljima i predavačima, dok su Porodični dani ponedeljak i utorak, 26. i 27. oktobar, kada će biti omogućeno da cela porodica sa jednom kupljenom porodičnom ulaznicom poseti manifestaciju.

    Radno vreme sajma od 25. oktobra do 1. novembra biće od 10 do 21 čas.

    Cene ulaznica na 60. Međunarodnom beogradskom sajmu knjiga ostale su nepromenjene u odnosu na proteklih šest godina – pojedinačna ulaznica je 250 dinara, ulaznica za grupne posete je 150 dinara. Cena porodične ulaznice je 600 dinara.

     

     

  • Pročitajte i...
    Uskršnji sajam knjiga u mts Dvorani, od 5. do 9. aprila Uskršnji sajam knjiga u mts Dvorani, od 5. do 9. aprila

    Udruženje građana Putujuća izložba rukotvorina u saradnji sa mts Dvoranom organizuje “Uskršnji sajam knjiga”, koji će se održati u holu mts Dvorane, od srede 5. aprila do nedelje, 9. aprila 2023. godine, u terminu od 10 – 21h.

    Magični varijete u mts Dvorani Magični varijete u mts Dvorani

    Spektakularni „Magični varijete“ biće održan 26. marta u mts Dvorani. U okviru ove specifične forme mađioničarskog nastupa koja će se u Srbiji, Beogradu, ali i na sceni mts Dvorane odigrati prvi put, nastupiće akrobate, iluzionisti, žongleri i mađioničari iz celog sveta, donoseći Beograđanima pravo osveženje iz sveta magije i obećavajući pravi spektakl, u kakvom do sada nisu imali prilike da uživaju.

    Rock Star Fest ovog vikenda u Beogradu Rock Star Fest ovog vikenda u Beogradu

    U četvrtak, 22. decembra u Hali 4 Beogradskog sajma s početkom u 19h održaće se Rock Star Fest.

    Magija je tu:  Zimska bajka je zvanično počela Magija je tu: Zimska bajka je zvanično počela

    U četvrtak, 15. decembra na Savski park Beograda na vodi spustila se praznična magija i zvanično je otvorena Zimska bajka! Predstoji čitav mesec prazničnog raspoloženja i čarobne zimske atmosfere koja će zagrejati srca posetilaca u predstojećim hladnim danima.

  • Komentari

    Komentara: 0

    Postavi komentar: