-
Poslednjih 5 pesama
- Riblja čorba - Jedino moje
- Regina - Ljubav
- Oliver Mandić - Biću tvoj
- Sara Jo - Mahovina
- Vlado Georgiev - Šta bi prijatelji moji
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Domaći sladoled od nektarina
Ako niste imali priliku da probate sladoled od nektarina pravo je pitanje šta čekate? Isprobajte recept koji ne uključuje veštačke arome i verujte nam na reč da će vas ukus ovog fenomenalnog deserta oduševiti.
Kokos rolat
Ako ste ljubitelj kokosa, obavezno obradujte sebe ovim fenomenalnim desertom. Poslužite ga uz kafu ili hladnu limunadu za još bolji ugođaj.
-
Zdravlje
Šta uzrokuje tamne podočnjake i kako ih ublažiti?
Tamni kolutovi ispod očiju (poznati i kao periorbitalna hiperpigmentacija) mogu se pojaviti iz više razloga - genetike, alergija, umora, dehidratacije i drugih faktora. Mada nisu opasni po zdravlje, mogu uticati na samopouzdanje. Postoje kućni i medicinski tretmani koji mogu pomoći u ublažavanju njihovog izgleda.
Ubrzajte metabolizam i dovedite liniju do savršenstva!
Postoji nekoliko jednostavnih i efikasnih načina da podržite svoj metabolizam, od kojih mnogi uključuju jednostavne promene u vašoj ishrani i načinu života.
-
-
Putovanja
Italija proglašena za „ultimativnu“ destinaciju za solo avanturiste u 2025. godine!
Ako ste planirali solo putovanje u 2025. i tražite destinaciju koja ne nudi samo kulturno obogaćenje već i uzbuđenje i dozu adrenalina, Italija je – prema novom istraživanju – pravo mesto za vas.
Lisabon je zvanično dom najboljeg luksuznog hotela na svetu!
TripAdvisor je objavio dobitnike nagrada Travellers’ Choice, otkrivši listu najboljih hotela na svetu – a titula apsolutnog pobednika pripala je jednom portugalskom dragulju.
-
Preporučujemo
Zaboravite hemikalije: Očistite celu kuću uz pomoć limuna!
Limunska kiselina poseduje izuzetnu moć čišćenja i pokazala se kao jedno od najučinkovitijih prirodnih sredstava za održavanje higijene doma. Zahvaljujući svojim antibakterijskim i dezinfekcionim svojstvima, idealna je za sve koji žele da izbegnu upotrebu agresivnih hemikalija i opredele se za zdravije, ekološki prihvatljivije alternative.
Savet dizajnera: Kombinacije boja koje donose luksuzni izgled prostora
Dizajneri enterijera otkrili su za Homes & Gardens da postoje izvesne kombinacije boja koje da prostoru daju luksuzan izgled.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.39 117.22 118.04 CHF 124.69 125.57 126.44 USD 100.98 101.70 102.41
-
130 godina Ajfelovog tornja
Jedno od najpoznatijih obeležja francuske prestionice, Ajfelov toranj, ove godine proslavlja 130. rođendan.
16-05-2019 | 14:46 | Autor/Izvor: Naxi media-wiki-YouTube AFP news agency
Foto: Bigstockphoto-bloodua
Danas se poseta Parizu ne može ni zamisliti bez obilaska i fotografisanja pored tornja, a oni najsmeliji neretko se odluče da se popnu na toranj sa kog se pruža veličanstven pogled. Svakako, ovo je jedna od najposećenijih turističkih atrakcija u prestonici.
Ajfelov toranj je sagrađen na Marsovim poljima u Pariz 1889. kao eksponat za Svetsku izložbu povodom proslave stogodišnjice francuske revolucije. Do 1930. godine je bila najveće zdanje na svetu sa svojih 300 m visine. Ime je dobio po inženjeru koji ga je projektovao Gistavu Ajfelu.
Ajfelova kula je visoka 300 m (324 metra sa kasnije postavljenom televizijskom antenom) a metalna struktura je teška 7300 tona. Toranj je 40 godina bio najviša građevina na svetu. Do vrha ima 1665 stepenica.
-
Pročitajte i...
Najbolji sendvič na svetu dolazi iz Pariza – šunka, puter i hrskavi baget!
Časopis Time Out proglasio je sendvič sa šunkom i puterom iz pariskog bistroa Le Petit Vendôme za najbolji sendvič na svetu.
Dan zaljubljenih: Tri najromantičnija grada na svetu
Titula "najromantičnijih gradova na svetu" često je predmet subjektivnih mišljenja, ali postoje mesta koja se evidentno ističu svojom romantičnom atmosferom, bogatom istorijom i prelepim pejzažima.
Dva evropska grada konačno će biti povezana direktnim vozom!
Nakon dvogodišnjeg čekanja, Pariz i Milano će ponovo biti povezani direktnom linijom od 1. aprila.
Najbolje evropske prestonice za ljubitelje umetnosti!
Nedavna studija otkrila je 20 najboljih evropskih prestonica za ljubitelje umetnosti.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: