
Tamara Aleksić u Mojih 50
Od ponedeljka, 17. jula gošća emisije Mojih 50 na Naxi radiju je glumica Tamara Aleksić.
16-07-2017
|19:30
|Autor / Izvor: Naxi media

Tamara je rođena 18. avgusta 1992. godine u Beogradu. Diplomirala je glumu na FDU u Beogradu u klasi Dragana Petrovića Peleta.
Iako mlada, Tamara je do sada imala priliku da zaigra u velikim pozorišnim, filmskim i serijskim ostvarenjima.
Tek je upisala Akademiju, a već joj se pružila prilika da zaigra u Šotrinom ostvarenju "Šešir profesora Koste Vujića", koji je emitovan u formi filma i TV serije.
Ostvarila je ulogu u popularnoj seriji "Jagodići", "Sinđelići", filmu "Ljubav u doba kontrole", " Crno-bijeli svijet" kao i TV seriji i filmu "Santa Maria Della Salute" u kojima joj je poverena glavna ženska uloga Lenke Dunđerski, dok joj je Vojin Ćetković, u ulozi Laze Kostića, direktan partner.
Pored igranja na filmu i u serijama,Tamara je aktivna i "na daskama koje život znače". Ostvarila je glavne ženske uloge u predstavama "Dogvil" Kokana Mladenovića i "Veliki Getsbi" Ane Radivojević, ulogu Kiti u predstavi "Ana Karenjina" Juga Radivojevića, kao i ulogu Dragane u predstavi "Ljubav i moda" Aleksandra Nikolića.
U emisiji "Mojih 50" Tamara će pomenuti jednog prijatelja, koji ima veliku zaslugu za to što ona uopšte postoji. Pomenuće i koje dvoje glumaca su najzaslužniji što je ona postala glumica, otkriće koju pesmu joj je tata pevao za uspavljivanje, a čućete i koje pesme je direktno posvetila njoj dragim ljudima.
Emisija "Mojih 50" na programu je svakog radnog dana od 18 do 19 časova na Naxi radiju i na Naxi nacionalu, najvećoj radijskoj mreži u Srbiji.
Pogledajte koje pesme je Tamara Aleksić odabrala u emisiji "Mojih 50".
Ukoliko ste propustili emisiju u kojoj je gostovala Tamara Aleksić, možete je poslušati OVDE.