-
Poslednjih 5 pesama
- Djordje Balašević - Sin jedinac
- Aleksandra Radović - Jesam te pustila
- Crvena jabuka - Ti znaš
- Toše Proeski - Bože, brani je od zla
- Kiki Lesendrić - Noc Kao Iz Sna
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Fenomenalna čokoladna torta
Ko još može da odoli savršenoj čokoladnoj torti koja se topi u ustima... Pripremite je na najjednostavniji način, ušuškajte se i uživajte...
Pasta sa kukuruzom i slaninom
Gotovo da ne postoji osoba koja ne voli pastu, a mnogi od nas je imaju na meniju skoro svake nedlje. Različite kombinacije ukusa mogu da razbiju monotoniju, a nije isključeno ni da vam baš ova kombinacija postane favorit.
-
Zdravlje
Grašak kao izvor zdravlja: Bogatstvo proteina i vlakana
Grašak je dugo bio potcenjen i često smatran „neukusnim“, ali ova moćna mahunarka poslednjih godina sve više postaje omiljeni deo nutritivnih obroka.
-
Putovanja
Španija kreće stopama Francuske: Uvode se nova pravila za pušače
Na plažama, autobuskim stajalištima i terasama barova verovatno više neće biti dozvoljeno pušenje.
Forbes proglasio najlepša sela na svetu - prvih osam nalazi se u Evropi
Kada je reč o slikovitim mestima i bajkovitim gradićima, Evropa nema premca. To potvrđuje i nova Forbes lista 50 najlepših sela na svetu, na kojoj prvih osam mesta pripada evropskim destinacijama.
-
Preporučujemo
Očistite zagorelo posuđe uz pomoć jednostavnih trikova?
Zagorelo posuđe može da predstavlja pravi izazov za čišćenje, a često se poseže za grubim priborom poput žičanih četki ili agresivnim hemijskim sredstvima. Ipak, postoje jednostavni i prirodni načini da ga očistite, bez oštećivanja posuđa – pritom su ekološki prihvatljivi i veoma efikasni.
Kako da operemo patike u veš mašini, a da ih ne oštetimo?
Patike su obuća koju često nosimo u različitim uslovima – tokom šetnje, vežbanja, pa čak i po kiši ili blatu – zbog čega se brzo zaprljaju. Ako planirate da operete patike u veš mašini, važno je da preduzmete nekoliko koraka kako biste ih zaštitili od oštećenja.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.35 117.17 117.99 CHF 124.48 125.36 126.24 USD 99.22 99.92 100.62
-
Prvi slušaj nove pesme Gibonnija i Olivera Dragojevića!
Slušaoci Naxi radija prvi su čuli nove pesme Gibonnija i Olivera Dragojevića Onako, od oka i Gdje to piše!
18-03-2016 | 15:01 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Naxi media
Dva muzičara i bliska prijatelja snimila su zajednički album "Familija", a pesme "Onako, od oka" i "Gdje to piše", odličan su uvod u njihov novi album.
"Onako, od oka" otpevao je Gibonni, a drugu pesmu namenio je Oliveru, prijatelju, čoveku istog, mediteranskog senzibiliteta, onome koji je jednostavno - "familija".
Novi album "Familija" donosi devet pesama, sve stihove i muziku napisao je Gibonni u razdoblju od 2014. - 2016. na ostrvu Korčula i u Splitu. Oliver i Gibonni na prvom zajedničkom izdanju okupili su više od 20 vrhunskih muzičara od kojih svaki ponaosob ima respektabilnu biografiju. Produkciju albuma potpisuju Nikša Bratoš i Elvis Stanić, dugogodišnji saradnici oba muzičara. Nove pesme snimane su u raznim studijima, počevši od Korčule, Splita, Opatije, Zagreba, preko Madrida, Pariza pa sve do Los Anđelesa. -
Pročitajte i...
„Šta Marijele zna“ na repertoaru domaćih bioskopa od četvrtka, 4. septembra
Za film "Šta Marijele Zna", glavna glumica Laeni Gajzeler dobitnica je nagrade za najbolju glumicu na osmom izdanju Dunav Film Festa.
Bob Odenkirk i Šeron Stoun u akcionom trileru „Niko 2“
Ovog leta u naše bioskope donosimo pravu fllmsku poslasticu za sve ljubitelje brutalne akcije, napetog trilera i inteligentnog crnog humora. Sve nabrojano i mnogo više od toga, čeka vas u filmu "NIKO 2" (NOBODY), koji na velika platna naših bioskopa stiže 21. avgusta.
Svečana premijera filma „Izgubljeni Drim Tim“ 16. septembra u MTS Dvorani
Beogradska premijera filma "IZGUBLJENI DRIM TIM" nagrađivanog reditelja Jura Pavlovića o poslednjoj jugoslovenskoj košarkaškoj reprezentaciji, održaće se 16. septembra u mts Dvorani, s početkom od 20h. Povodom najave svečane projekcije upravo je objavljen i prvi trejler za film čija je svetska premijera održana tokom večeri zatvaranja filmskog festivala u Puli.
Akciona komedija "Goli pištolj" u bioskopima od 14. avgusta
Vrela akcija, urnebesna komedija, omiljeni glumac i jedna od najprivlačnijih glumica devedesetih su savršeni recept za blokbaster koji će ovo leto učiniti još boljim! Komedija kakvu smo decenijama čekali, GOLI PIŠTOLJ (NAKED GUN), u naše bioskope stiže u četvrtak, 14. avgusta! Zato požurite u omiljeni bioskop, jer pravda nikad nije bila zabavnija!
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: