Grinč i Naxi ekipa u prednovogodišnjoj magiji

Juče, 22. novembra u okviru promocije novog animiranog filma Grinč, Naxi radio je na poziv Taramount filma bio jedna od medijskih kuća koja je učestvovala u posebnom kićenju Grinč novogodišnje jelke u bioskopu Cineplexx Big Shopping Centra.

23-11-2018

|

11:04

|

Autor / Izvor: Naxi media


Film "Grinč" tematikom publiku uvodi u prazničnu atmosferu, a tako je bilo i na ovom druženju, pa je deo ekipe Naxi radija imao priliku da uplovi u prazničnu atmosferu i pozabavi se kićenjem jelke.

Grinič maskota, pokloni i mnoštvo ukrasa sa likovima iz filma bili su deo ove prednovogodišnje magije, a projekcija filma koja je upriličena nakon druženja i kićenja jelke, oduševila je kako najmlađu publiku, tako i one starije.

Film "Grinč" u na redovnom je repertoaru domaćih bioskopa u 2D, 3D i 4D tehnologiji, sinhronizovana i titlovana.



(Foto: Naxi media, Željka Dimić)

Iza ove animirane avanture stoji Universal Pictures i Illumination, koja je bazirana na književnim, prazničnim klasicima doktora Susa. Grinč je priča o neobičnom mrzovoljnom ciniku koji kreće u misiju da ukrade Božić, a čije se srce do kraja te avanture menja zahvaljujući neobuzdanom duhu devojčice koja veruje u Božić i čaroliji praznika. Duhovit, toplo i vizuelno očaravajući film pričaće nam univerzalnu priču o prazničnom duhu i nesavladivoj snazi optimizma.